ABS09 16ks Smíšené Tloušťka ABS Styren Povlečení 200 x 250 mm NOVÉ Bílé 0,5 mm 1 mm 1,5 mm 2mm 3mm Architektonické

670.63 Kč

Dostupnost: Skladem

w1072

Popis

Popis Vlastnosti: Zbrusu nový. Tyto jsou ideální pro velké množství stavebních používá. Tyto jsou podobné jako Evergreen, ale jsou vyráběny jedním z největších dodavatelů architektonických zásoby na světě. Specifikace :

Značka:Evemodel. Velikost: 200(W) x 250 mm(L), Tam je výběr Styrenu listy, které jsou 0.5, 1, 1.5, 2 a 3mm tloušťky; Barva: Neprůhledné Bílé. Materiál: Styren.

Obsah balení :

K dispozici je 16 kusů celkem , z nichž každý je o 200mm x 250mm.0.5 mm(8ks), 1 mm(4ks), 1.5 mm(2ks), 2 mm(1ks), 3 mm(1ks)---celkem 16ks.

Fotografie Seznam

\\\\\

Platba

Přijímáme Alipay zde všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je správná, než provedete platbu.

Lodní položky(y) budou dodávány leteckou poštou z Hong Kongu nebo Číny. Položka(y) budou odeslány do 2 pracovních dnů po obdržení platby. Přibližný Čas Doručení

Doba Dodání

Země

15 ~ 20 dní

Spojené Státy, Spojené Království, Kanada, Austrálie a Nový Zéland

15 ~ 25 dnů

Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Nizozemsko, Belgie, Rakousko a Švýcarsko

20 ~ 28 dní

Zbytek světa *Dodací lhůta může být delší, pokud je položka(y) být kontrolována celními*

Podmínky Prodeje návratovou Politiku, Pokud obdržíte vadné položky(s), prosím, laskavě informujte nás nejpozději do 7 dnů. Budeme vás o návratu instrukce pro výměnu. Položka(y) musí být vráceno s plně nabitý materiál, aniž by byly použity. Vracející se přepravní náklady budou vaše výdaje. Jakmile obdržíme váš návrat jednotky, budeme zkoumat jednotky do 7 dnů. Zašleme vám zbrusu nový náhradní jednotku na naše náklady na dopravu. Vlastní Daně, malý pozemek by bylo méně pravděpodobné, že uložených daní nebo cel, celní. Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Zkontrolujte prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nabízení/nákup.

Štítky:H0 Měřítko, Piko Vlak, Siku Hračka, Diorama Set, Měřítku Ho Modelu Vlaku Motory, Měřítku Ho, Budov, Domů, Sada Vlak Ho, Ho, Měřítku Ho, 87 Stupnice.

Původ KN(Původu)
Varování nemůže jíst
Stupnice 1
Pohlaví Unisex
Materiál Plastové
Téma Budovy
Číslo Modelu ABS09M
Plast Typ ABS
Styl Moderní
Typ měřítku ho
Věkové Rozmezí > 14 let

Napsat svou recenzi!

ABS09 16ks Smíšené Tloušťka ABS Styren Povlečení 200 x 250 mm NOVÉ Bílé 0,5 mm 1 mm 1,5 mm 2mm 3mm Architektonické

Napsat svou recenzi!

Související produkty