U 2 Dual Port Rozhraní U2 PCI-E 3.0 SFF-8639 Dual Port NVMe Prodlužovací Kabel Intel Dual PCIe x2. 2 kabel otočit o 180 stupňů

730.03 Kč

Dostupnost: Skladem

w11371

Zbrusu nový příjezdu, vynikající výkon výrobku, slovo z úst super dobré produkty, oficiální autentické produkty,100% elektrifikovaná test dodávka.

Model výrobku: R2701A název Produktu: NVMe Dual-Port SSD Dual-Port PCIe Prodlužovací kabel Délka kabelu: 3-100 cm (line podpora přizpůsobení délky, různé délky řádku má jinou cenu, délka řádku přizpůsobení, prosím, kontaktujte zákaznický servis na změnu ceny a pak platit) Podpora specifikace: U 2 SFF8639 Rychlost šířka pásma: PCIe3.0 2x2 NVMe dual port vlastnosti Produktu: enterprise-class server připojení zařízení, PCIe signálu high-speed transmission Popis délka: délka drátu v našem obchodě je část vodiče, viz 5cm řádek v obrázku níže pro značení.

ADT R2701A Seznamu modely pevných disků podporovaných kabelu:

ADATA SR2000SP

Intel DC D3700; D3600

Intel DC D4500; D4502; D4600

Intel DC D4800x

OCZ Z-Drive 6000/6300 série

Toshiba ZD 6000/6300 série

Sumsung PM1725b série výhody Produktu: Materiál výhodu: importované drát s německým patentem, vysoká kvalita, pozlacený konektor, vysoká frekvence podpora HDMI 2.0 stabilní přenos.PCB je vyroben o vysoké frekvenci a nízký odpor vysoká kvalita materiálů, PCB, je vyrobeny z jemné provedení, PCB, je vyrobeny z vysoce TG deska, měď tloušťka materiálu je zvýšena na 1 oz; konektor je pozlacený s dobrou elektrickou vodivost, což může snížit problém černá obrazovka a modrá obrazovka vzplanutí displeje způsobené zvýšení oxidace rez impedance. Konstrukční výhody: diferenciální signál bez otvoru design, ne CAF micro-short obvod jev, vysoká rychlost signálu pro přenos dat, ne parazitní kondenzátor a parazitní cívky útlum signálu rušení problém, napájecí obvod posílení elektroinstalace design, PCB deska miniaturizace, design, může snížit mechanismus rušení, žádná karta hardwaru, snadné k instalaci produktu. Výroba výhody: naše továrna přímý prodej, produkt přizpůsobení produkce, výroba na svařování kovů bod posílit svařování.A na které se vztahuje s teplem smrštitelné trubice pro ochranu, produkt je solidní a spolehlivý, tam bude žádné odpojení problém.Výrobky jsou dobře vyrobené, stabilní a spolehlivé a trvanlivé. Produkt obraz: Opatření pro nákup: 1. Při vkládání kabelu, je nutné mít jasnou představu o směru, ne-li vložit do zásuvky v opačném směru, nebo z vyrovnání, aby se zabránilo spálení přístroje. První drží zásuvky na zařízení před vložením kabelu, aby se zabránilo řezání pin zásuvka příliš těžké. Žádné ohýbání a žádné tahání do 2cm svařování druhý konec drátu a ten obvod. 2. Všechny druhy desek a zařízení signál, řidičské schopnosti a další podmínky nejsou stejné, výsledky našeho obchodu nezaručují stejné s výsledky, tak dlouho, jak je připojen na prodlužovací kabel, signál bude ztracen, požadavky perfektní, prosím, nekupujte. 3. Grafické karty nebo základní desky je elektronické zařízení, které bude věk a oxidovat v průběhu času, a prodlužovací kabel se stává více nestabilní.Staré zařízení nejsou podporovány.Vaše zařízení není podporováno pro více než tři roky.Nemusíte kupovat.

Štítky:Usb 5.0, Podešev Gum, Sff 8639 Na Sata, M2 M Usb, Sd Pci E, Mini Pcie, Asic Miner, Bellydance Hip šátek, Dlouhé Pcie Kabelu, Procesor.

Certifikace CE
Původ KN(Původu)
Balíček No
Typ PCI-Express Kabely
Značka CableCC
Číslo Modelu R2701A

Napsat svou recenzi!

U 2 Dual Port Rozhraní U2 PCI-E 3.0 SFF-8639 Dual Port NVMe Prodlužovací Kabel Intel Dual PCIe x2. 2 kabel otočit o 180 stupňů

Napsat svou recenzi!

Související produkty