Modré Světlo Terapie Léčba Akné Kosmetické Přístroje, Laserové Pero Měkké Jizvu Odstranění Vrásek Microcurrent Čisté Pokožky Obličeje Masér

256.08 Kč

Dostupnost: Skladem

w11409

Poznámka: Masáž jednou, pokud chcete znovu použít, prosím, po 8-12 hodin.

Funkce

Šikovný photon zařízení je pomocí specifických 415nm modré světlo ve viditelné světlo, aby zabít bakterie v kůži a póry; A stabilitu 42 stupňů tepla a BIO mikro elektrický proud může účinně snížit tuk pupínků, tak, že k urychlení přirozené zemřít pupínků. Rozsah použití je acnes a pupínků na obličeji. Modré světlo vlnové délky 415nm; Podporovat kombinaci bílkovin a kostního kolagenu, aktivovat kůže, utáhněte uvolněné kůže. To může účinně inhibují akné bacillus a zlepšit červená skvrna, mastnou pleť a těžké citlivou pokožku, vyhýbat pórů, odstranění akné , akné spot, atd. Je vhodné pro citlivou a akné pleť.

Jak Používat?

1. Plné nabití laserové pero; Dlouhým stiskem na 3 sekundy se obrátit na akné pero; 2. Čištění pleti, aplikovat některé esence nebo aplikovat masku. 3. Zapněte přístroj a pracovní kontrolka svítí, zařízení bude vydání modré LED světlo, léčení, hlava se mírně vytápění; po 1 minut, teplota je udržovat v 42 stupňů. 4. Držte vodivé kovové hůl, sondy uvolní na +5V BIO elektrický proud ve stejné době, spolu svalu a směr lymfatické, pohybujte zařízením pomalu na obličej zevnitř ven, zdola nahoru. 5. Poté, co použít, dlouze stiskněte na 3 sekundy pro vypnutí přístroje.

Specifikace

Typ: Modré Světlo Terapie Akné Laserové Pero Barva: Bílá Barva Světla: Modrá Materiál: ABS Napájení: elektrické Velikost: App 18*135 mm (D*H)

Obsah Balení (Originál Krabice)

1 x Modré Světlo Terapie Akné Laserové Pero 1 x Nabíjecí kabel 1 x Manuál

Štítky:Pánské Microcurrent, Krém Jizvy, Pico Laser, Microcurrent Tvář, Lumispa, Laserové Ošetření, Laserové Ošetření Pleti, Kosmetické Přístroje, Ultrazvukové, Microcurrent Obličeje, Studené Laserové Terapie.

Výrobní proces Stroj Vyrobený
místo původu Čína
Velikost 3*3*14cm
Číslo Modelu Krása Zařízení
Značka PASTSKY
Komoditní Certifikace Kvality ce
Napájecí Zdroj elektrické
Typ Mytí Obličeje Kartáč
Původ KN(Původu)
Materiál ABS

Napsat svou recenzi!

Modré Světlo Terapie Léčba Akné Kosmetické Přístroje, Laserové Pero Měkké Jizvu Odstranění Vrásek Microcurrent Čisté Pokožky Obličeje Masér

Napsat svou recenzi!

Související produkty