30cm geometrie konstrukce betonové obklady silikonové formy cement dlaždice formy domácí dekorace pozadí stěny plísní

2 063.61 Kč

Dostupnost: Skladem

w11571

No prodávat silikonové formy není betonu cihla cihla velikost :30*3m Doprava: Máme loď položku přes China Air Mail, Nebo Vyjádřit v 1-3 pracovních dnů, pokud se setkal s víkend, zajistíme vám lodní první a odeslat okamžitě v pracovní době.Dodací lhůta: spojené státy 7-10 pracovních dnů EU států a Asijských zemí 10-15 pracovních dnů ruské země a země v okolí 25-40 pracovních dnů, Jižní Amerika zemí, 45-60 pracovních dnů.Ostatní země: 15-20 pracovních dnů.

Zpětná vazba:

Protože vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležité, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb.Budeme dávat pozitivní zpětnou vazbu na vás, příliš.Děkuji moc!!!

Pokud tam je nějaké problémy ve vašem nákupu, kontaktujte nás prosím před odesláním vaše hodnocení.Budeme se snažit vyřešit problém pro vás.

Vaše satisfication je naše největší síla.Budeme se snažit v našich silách, aby služba vás!

Užijte si nakupování a hezký čas v našem obchodě! :-)

Štítky:Xio Mi Band 3, Starožitné Formy Betonu, Plíseň Betonu, Candl Plísní, Silikonové Formy Pro Concret, Vintage Cementové Dlaždice, Silikonové Formy Cement, Empanada Plísně, Silikonové Molde Betonu, Beton Plísní.

Dort Nástroje Typ Formy
Značka pinkmore
Materiál Silikonové

Napsat svou recenzi!

30cm geometrie konstrukce betonové obklady silikonové formy cement dlaždice formy domácí dekorace pozadí stěny plísní

Napsat svou recenzi!

Související produkty