1ks Jinhao 189 Černá Stříbrná Bronzová Čínská Malba Střední Hrot Kovové plnicí Pero

149.33 Kč

Dostupnost: Skladem

w11576

Uveďte, prosím, správnou dodací adresu a telefonní číslo.Veškeré zboží bude zasláno na dodací adresu, kterou jste zadali.Většina našich výrobků podpora dopravu zdarma a poskytují sledovací číslo. (Ale to může trvat trochu delší dobu , je třeba být trpělivý dost čekat na produktu).Nicméně, důrazně doporučujeme zvolit rychlejší a stabilnější zásilku z přepravy. (Možná budete muset zaplatit navíc ) .

I f obdržíte vadné položky nebo položky se liší od popisu.P pronájmu, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit.Vaše spokojenost je pro nás velmi důležité .Máme m jakékoliv značky, modely a barvy.Pokud se vám líbí nějaký produkt s, ale nemůžete najít v našem obchodě, prosím, nedělejte si starosti.Můžete nám poslat obrázky nebo kódy produktů.W e bude dát ty nejlepší služby, naše produkty pocházejí přímo z Čínské továrny.Mnoho z našich produktů, podpora vlastní loga.Stačí množství,

100% vysoce kvalitní!Nejnižší cena!

Maloobchodní a velkoobchodní prodej jsou vítány!

Můžete dropship , můžeme loď přímo do vašeho c ustomers.

Štítky:Kašna Pero Jinhao, Fontána Inkoustové Pero, Dragon Fountain Pen, Hrot Nastavit, Jinaho Plnicí Pero, Starožitný Plnicí Pero, Hp Pero Stylus, Nip Pero, Jinhao 200, Ink Sac.

Materiál Kovové
Typ plnicí pero
Balení Volné
Psaní Bod 0,7 mm
Hrot Materiál Z Nerezové Oceli
Hrot Typu Standardní Typ
Značka jinhao
Číslo Modelu 189
Plnicí Pero má Hrot Materiál Ostatní Kovy
Speciální Aplikace Psaní
Původ KN(Původu)

Napsat svou recenzi!

1ks Jinhao 189 Černá Stříbrná Bronzová Čínská Malba Střední Hrot Kovové plnicí Pero

Napsat svou recenzi!

Související produkty