Pivo Odkapávací Tác, Nerez Povrchová Montáž 4.5" Sloupec Cut-Out Ne Kanalizace

929.21 Kč

Dostupnost: Skladem

w11600

4.5" Sloupec Pojistka Pro Povrchovou Montáž Odkapávací Ne Mozků, Nerezové Oceli 304, Pivo Odkapávací Tác, Kegging Zařízení

Vysoce kvalitní konstrukce zajišťuje skvělý vzhled, stejně jako trvanlivost. Cenově dostupný, tento odkapávací představuje velkou hodnotu grilu přijde pro snadné čištění. Povrchová Montáž Odkapávací Podnos je vyroben z nerezové oceli 304 a Plastové, Bez kanalizace. Gril je snadno vyjmout pro čištění. To je ideální pro výčep nebo bar aplikace, kde instalace kanalizace by bylo obtížné. Typ: Povrchová Montáž s Cut-Out Pro točené Pivo Věž s 4,5" Průměr Sloupce povrchová úprava: Leštěné Nerezové Oceli, jeho povrch mount výčep odkapávací podnos je navržen tak, aby se vešly kolem základny příruba 4,5" průměr návrhu věže. Vyrobeny z nerezové oceli s leštěný povrch, tyto vysoce kvalitní pivo odkapávací vany jsou vybaveny odnímatelným krytem pro snadné čištění. Tyto zásobníky jsou nastaveny na horní liště pod kohoutek, není postaven do baru. Tento konkrétní zásobník nemá otvor pro odtok vody, takže je zásobník vyprázdněn ručně. Funkce - Vyrobeno z nerezové oceli s kartáčovaný povrch, navržený s perforací pro 4,5" věž základní příruba, nerezová ocel kryt je snadno odnímatelný pro čištění.

Balíček zahrnuje:

1*z Nerezové oceli odkapávací miska

Štítky:Nerezová Odkapávací Miska, Odkapávací Tác, Nerez, Pivo Odkapávací Uk, MRbrew, Odkapávací Podnos, Moonshin, Pivo Brokovnice Nástroj, Honeycomb Ice Plísně, Pivo Odkapávací, Taška Eco.

Model pivo Odkapávací
Funkce Točené Pivo Kohoutky Výčep
Značka MRbrew
Certifikace CIQ
Použití Homebrew Pivo tower
Typ Odkapávací Miska Ne Kanalizace
Podpora Velkoobchodů A Vlastní
Dodací lhůta 48 hodin
Velikost 30x17x2.5cm
Kvalitní Vysoce Kvalitní
Materiál Kovové
Číslo Modelu pivo Odkapávací
Množství 1
Bar Příslušenství Typ odkapávací podnos
Kovový Typ Z Nerezové Oceli
Vystupoval Povrchová Montáž Odkapávací Ne Kanalizace
stav Nové

Napsat svou recenzi!

Pivo Odkapávací Tác, Nerez Povrchová Montáž 4.5" Sloupec Cut-Out Ne Kanalizace

Napsat svou recenzi!

Související produkty