MPPT Solární Regulátor Nabíjení Vodotěsný 8A Řadičem Solární Panel Pro 48V 60V Olověné A Lithiové Baterie IP67 Krok Poplatek

659.00 Kč

Dostupnost: Skladem

w11729

MPPT Solární Regulátor Nabíjení Vodotěsný 8A Řadičem Solární Panel pro 48V 60V Olověné A Lithiové Baterie IP67 Krok Poplatek

Přehled:

Nejnovější MovingTrack vysokou účinnost posílení MPPT nabíjecí technologie v průmyslu je přijat pro HV6008N posílení vodotěsné typu MPPT (Maximum Power Point Tracking) nabíjecí regulátor, který může zaručit optimální stav solární panel a uvědomit si, nabíjení na maximální stupeň a účinně prodloužit životnost akumulátoru. Produkt, který se používá zejména k nabíjení systému solárních elektrických vozidel, se vyznačuje vysokou spolehlivostí, vysokou účinností, vysokou přesností, jednoduchou instalaci a pohodlné údržba, atd.

Vlastnosti produktu:

1.All-vodotěsné zapouzdření; stupeň ochrany: IP 67; použitelné do elektrických vozidel aplikační prostředí s vibracemi a s vysokou vlhkostí; je zaručeno, že zařízení má dobrý odvod tepla a odolnost proti korozi, odolnost proti vibracím.

2.Nejnovější Pohybující se Trať TM vysoká účinnost MPPT technologie, která je speciálně zkoumány a vyvíjeny pro mobilní fotovoltaické energie systému je přijat; maximum power point tracking může být rychle realizovány v průběhu pohybu, a to nebude trpět rušení od nestabilní osvětlení na baterie panelu. MPPT účinnost dosahuje tak vysoké jako 99,9 procent.

3.To podporuje práci 16V ~ 50V baterie, panel, použitelný rozsah je širší.

4.Olověné baterie a lithiové baterie je univerzální.

5.Vysoká účinnost a vysoké rychlosti inteligentní MCU digital power design je přijat; je široké napětí vstupní rozsah; self-adaptace na solární panel vstupní napětí.

6.Vysoce kvalitní dovážených součástek a dílů jsou přijata s cílem zlepšit účinnost systému a spínací okruh účinnost je stejně vysoká jako 97%., Tam je kompletní ochrany funkce pro baterie, nadměrné nabíjení, reverzní nabíjení a reverzní připojení.

7.Vnější jumper design je přijat; přepínání mezi 48V a 60V baterie je snadné; double-barva LED je přijat k indikaci napětí baterie.

8.To podporuje takové komunikační rozhraní RS232/ RS485, který je vhodný pro připojení další hlavní ovládací zařízení.

9.Malý objem je pohodlné pro instalaci

Typické Křivky:

Real Carbon Fiber Pouzdro Pro Samsung Galaxy Z flip Tenké Proti Pádu Brnění Telefon Kryt Pro SM F7000 Galaxy z Flip Telefon Případě

Skutečné čisté uhlíkové vlákno Telefon pouzdro pro Samsung Galaxy Z flip Pouzdro

Produkt:real pure carbon fiber Telefon pouzdro pro Samsung Galaxy Z flip 5G Materiál:carbon fiber Vlastnosti:Heavy Duty Ochranu,Skvělou ochranu před nečistotami, poškrábání a poškození Barvy:Černá Dárek:Vysoce Kvalitní Real Pure Carbon Fiber Kryt Případě pro Samsung Galaxy Z flip Case je dobrá volba pro dárek pro vaše přítel/přítelkyně matka/otec,přátelé Kompatibilní Modely: pro Samsung Galaxy Z flip Pouzdro Balíčku:1xPhone Případě s retail box

Zákazník Tipy

1.Proč ruští kupci potřebují plné jméno? Jako ruský poštovní úpravy politiky, kupující jména je nutné vyplnit plné jméno( Jméno + Příjmení + Příjmení ), takže se může podepsat na balíček. 2.Je nějaká sleva pro hromadné objednávky? Ano,můžeme poskytnout velkoobchodní ceny. nabízíme slevy nebo expresní doprava zdarma, která trvá jen 3-7 dny, aby se dospělo. 3.Myslíte si, podporu pokles lodní dopravy? Ano,podporujeme pokles lodní dopravy.necháte nám přijímač adresu a telefonní číslo na www.labuznicikavy.cz, když si objednáte,pak budeme odeslat balíček na adresu, kterou jste odešel.ve stejné době,můžeme přijímat objednávky do CSV. 4.Jak mohu sledovat můj pozemek? Můžete sledovat vaši zásilku na následující webové stránky pomocí sledovací číslo: www.17track.net/en (Zkopírovat do prohlížeče, otevřít) 5.Co mohu dělat, když nákup ochranu, čas se krátí? Pokud váš nákup ochranu, čas se krátí, prosím, kontaktujte nás a my vám může pomoci prodloužit. Takže vaše peníze nepůjdou na můj účet.

Štítky:4s Lithium Solární Nabíjecí Controler, Poplatek Regulátory Mppt, Střídač Epever, Solor Nabíječka, Mppt, Solární Nabíjení Mppt, Nůžkový, Mppt Solární, Epever Mppt 30, Solární Generátor Pure.

Maximální nabíjecí proud 8A
Značka Y-SOLÁRNÍ
MPPT sledování výkonu >99%
Nabíjení účinnost konverze 90% ~97%
Typ Řadiče Posílení MPPT
Stupně Ochrany IP67
Napětí baterie/ typ 48V / 60V olověné baterie nebo lithiová baterie
Původ KN(Původu)
Aplikace Solární Pracovní Stanice
Zobrazení led
Maximální Proud 8A
Číslo Modelu HV6008N
Otevřený obvod napětí solárního panelu 16V~50V
Maximální vstupní proud ze solárního panelu 10A
Boost Nabíjecí Napětí 14,4 V (x4/48V systém; x5/60V systému)
Float Nabíjecí Napětí 13.8 V (x4/48V systém; x5/60V systému)
Certifikace CE

Napsat svou recenzi!

MPPT Solární Regulátor Nabíjení Vodotěsný 8A Řadičem Solární Panel Pro 48V 60V Olověné A Lithiové Baterie IP67 Krok Poplatek

Napsat svou recenzi!

Související produkty