Vlastní Dřevo Znamení Rustikální Domova Osobní Jména, Fráze, Citace Laser Cut Závěsné Dřevěné Stěny Podepsat Kolaudační Svatební Dar

373.84 Kč

Dostupnost: Skladem

w11838

Individuální Dřevěné Známky

Expert dekoratérů stát, že dům s holými stěnami se stává domovem ihned po ty zavěs první zarámovaný obrázek nebo nápis; v okamžiku, kdy budeš viset první kus domova si přinést život do toho prostoru.V této sekci jsme ave personalizované dřevěné známky, které můžete použít šablonu, nebo si vytvořit vlastní od nuly.

4 Velikosti Jsou K Dispozici

8 inch / 20 cm 12 inch / 30cm 16 palce / 40 cm 20 palců / 50cm Vyberte velikost na šířku.Více písmen máte menší výška by být.Pokud budete mít spoustu dopisů, doporučujeme širší podepsat.

Top-kvalitní Materiály

Nosíme nejlepší dřevěné známky, které si můžete přizpůsobit s mnoha možností, které nabízíme.Naše značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, a naše rytí, řezbářství, a tiskové techniky jsou top-of-the-art.Provádíme také několik velikostí a tvarů, dle vaší chuti a preferencí.

Pozornost:

1.Všechny objednávky, první písmeno bude vydělávat a zbytek malými písmeny, pokud nás budete kontaktovat pro něco jiného. 2.Fotografie v tomto výčtu jsou uvedeny jako příklady.Vaše objednávka bude vyrobena speciálně pro vás.

Vítejte Vlastní Pořadí

Chcete, aby vaše hosty cítit vítáni ve vašem domě?Jeden z našich přizpůsobitelné dřevěné známky na dosah ruky bude stačit, jako žádná jiná!To bude také být oko-catcher.Každá z našich značek je řemeslo dělané s láskou, čas a trpělivost.Hledat přes náš katalog a vyberte si dřevěné znamení, které přinese život, aby vaše stěny!

Štítky:Vroom Zeď Dekorace, Statek Home Dekor Shabby Chic, Vlastní Dřevěné, Urban Farm House Decor, Kartu Vlastní Akryl, Blue Tooth Klávesnice, Vlastní Neon, Vlastní Dveře Znamení, Znamení, Vlastní Jméno Znamení.

Materiál Dřeva;Dřevěné
Číslo Modelu WS-001
Tvar Nepravidelné
Původ KN(Původu)
Styl Moderní

Napsat svou recenzi!

Vlastní Dřevo Znamení Rustikální Domova Osobní Jména, Fráze, Citace Laser Cut Závěsné Dřevěné Stěny Podepsat Kolaudační Svatební Dar

Napsat svou recenzi!

Související produkty