Android Auto gps navigace udi A3 S3 RS3 GPS Navigace, Stereo Rádio Audio Multimediální Dotykový, 3G, 4G a wi-fi

3 011.51 Kč

Dostupnost: Skladem

w12045

android gps navigace pro Au-di A3 S3 RS3 GPS Navigace, Stereo Rádio Audio Multimediální Dotykový 3G4G

Pro Au-di A3 8 P (2003-2012) Pro A3 8P1 3-door Hatchback (2003-2012) Pro S3 8 P (2006-2012)] Pro RS3 Sportback (2011-2012)

Preventivní opatření

Před instalací tohoto produktu

- Pomocí této jednotky s baterií 12 v a negativní uzemnění. Pokud tak neučiníte, může mít za následek požár nebo poruchu. - Aby se zabránilo šortky v elektrickém systému, ujistěte se, že odpojte (-) kabel baterie před instalací.

Důležité bezpečnostní informace

POZOR - nepokoušejte se instalovat nebo opravovat tento výrobek sami. Instalace nebo servis tohoto výrobku osobami bez vzdělání a zkušenosti v oblasti elektronických zařízení a automobilového příslušenství může být nebezpečné a mohli byste se tím vystavit riziku úrazu elektrickým proudem, zranění nebo jiné nebezpečí.

- Nedovolte, aby tento výrobek přijít do kontaktu s kapalinami. Elektrickým proudem může dojít. Také, poškození výrobku , kouř a přehřátí, které může vyplývat z kontaktu s kapalinami.

- Je-li kapalina nebo cizí předmět by měl dostat uvnitř tohoto produktu, zaparkovat své vozidlo na bezpečném místě, vypněte spínač zapalování (ACC OFF), okamžitě se obraťte na svého prodejce. Nepoužívejte tento produkt v tomto stavu, protože to může mít za následek požár, elektrický šok, nebo jiné selhání.

- Pokud zaznamenáte kouř, zvláštní zvuk nebo zápach z tohoto produktu, nebo jiné abnormální příznaky na obrazovce, vypněte napájení a poraďte se se svým prodejcem. Použití tohoto výrobku v tomto stavu může mít za následek trvalé poškození systému.

- Nerozebírejte ani neupravujte tento výrobek, jako jsou high-napětí komponent uvnitř, které mohou způsobit elektrický šok. Ujistěte se, obraťte se na prodejce pro vnitřní kontroly, úpravy nebo opravy. Před použitím tohoto produktu , ujistěte se, že číst a plně pochopit následující bezpečnostní informace: - nepoužívejte tento produkt, všechny aplikace, nebo zadní kamera možnost (v případě zakoupení), pokud tak učiníte, budou odvádět vaši pozornost od bezpečného provozu vašeho vozidla. Vždy dodržujte pravidla bezpečné jízdy pravidla a dodržovat všechny stávající dopravní předpisy. Pokud máte potíže při provozu tohoto produktu, nebo se čtením displeje, můžete zaparkovat své vozidlo na bezpečném místě a použijte parkovací brzdu předtím, než učiní nezbytné úpravy. - Nikdy nastavit hlasitost tohoto produktu tak vysoká, že nemůžete slyšet okolní provoz a pohotovostní vozidla.

- Podporovat bezpečnost, některé funkce jsou zakázány, pokud vozidlo stojí a/nebo parkovací brzda.

- Mějte tento návod po ruce jako referenční pro provozní postupy a bezpečnostní informace.

- Neinstalujte tento výrobek na místě, kde může (i) bránit řidiči ve výhledu, (ii) negativně ovlivnit výkon některého z vozidla, operační systémy nebo bezpečnostní prvky včetně airbagů nebo výstražných světel tlačítky, nebo (iii) narušit schopnost řidiče bezpečně ovládat vozidlo. - Nezapomeňte si, prosím, připoutejte se, za všech okolností při provozu vašeho vozidla. Pokud jste někdy při nehodě, poranění může být podstatně závažnější, pokud bezpečnostní pás není řádně podlomila. - Nikdy nepoužívejte sluchátka při řízení.

K zajištění bezpečné jízdy

VAROVÁNÍ

- SVĚTLE ZELENÉ VEDENÍ NA NAPÁJECÍ KONEKTOR JE URČEN K DETEKCI ZAPARKOVANÉHO STAVU A MUSÍ BÝT PŘIPOJEN K NAPÁJECÍ STRANĚ SPÍNAČE RUČNÍ BRZDY. NESPRÁVNÉ PŘIPOJENÍ NEBO POUŽITÍ TOHOTO VEDENÍ MOHOU PORUŠOVAT PLATNÉ PRÁVNÍ PŘEDPISY, A MŮŽE MÍT ZA NÁSLEDEK VÁŽNÉ ZRANĚNÍ NEBO ŠKODY.

- Neužívejte žádné kroky proti nedovolené manipulaci nebo vypnout parkovací brzdu blokovací systém, který je v místě pro vaši ochranu. Manipulace s nebo vypnutí parkovací brzdy, systém blokování by mohlo mít za následek vážné zranění nebo smrt.

- Aby se zabránilo riziku poškození a zranění a potenciální porušení platných zákonů, tento výrobek není pro použití s video obrazu, který je viditelný pro řidiče.

- V některých zemích zobrazení video obrazu na displeji uvnitř vozidla i jiné osoby, než je řidič může být i nezákonné. Kde takové předpisy vztahují, že budou dodržovat. Pokud se pokusíte sledovat obraz videa během jízdy, varování "Zobrazení z předního sedadla zdroj videa během jízdy je přísně zakázáno." se objeví na obrazovce. Sledovat video obraz na tomto displeji, zastavte vozidlo na bezpečném místě a použijte parkovací brzdu. Prosím, mějte na brzdový pedál tlačil dolů před uvolněním parkovací brzdy.

Aby se zabránilo vybití baterie

Ujistěte se, že spuštění motoru vozidla během používání tohoto produktu. Pomocí tohoto produktu bez spuštění motoru může dojít k vybití baterie.

VAROVÁNÍ

Neinstalujte tento výrobek ve vozidle, které nemá ACC drát nebo obvod k dispozici.

Hlavní Menu

1. Návrat na Domovskou Obrazovku 2. Screenshot 3. Nedávno Použité Aplikace 4. Svazek 5. Eject Disc 6. Jas 7. Zástupce, Jděte na Tapety/Spravovat Aplikace/Systém Windows 8. Návrat na Předchozí Menu 9. Zobrazení Datum a Čas 10. Zobrazení Počasí 11. Aplikace 12. Zobrazení Domovské Obrazovky Aplikace 13. Zobrazit Všechny Aplikace

Štítky:Autoestereo Planet Audio, Planet Audio Bb650, Planet Audio 1500, Velké Auto Audio, Planet Audio Vx2004, Planet Audio 12, Impreza Audio Kabel, Ios Audio Kabel, Ac Kabel Audio, Audio Kabel Univerzální.

Speciální Funkce Rádio Tuner
OSD Jazyk anglický
Hmotnost Položky 2kg
Původ KN(Původu)
Značka SUPER AAA
Typ Materiálu Kov +Plast
Napětí 12V
Velikost Displeje 9"

Napsat svou recenzi!

Android Auto gps navigace udi A3 S3 RS3 GPS Navigace, Stereo Rádio Audio Multimediální Dotykový, 3G, 4G a wi-fi

Napsat svou recenzi!

Související produkty