12ks Pták Odpuzující Spirála Odstrašující Ovládací Zařízení, Reflexní Vyděsit Tyče Vysoce Efektivní Zahrada Ornament s Bonus String

153.28 Kč

Dostupnost: Skladem

w12080

12ks Pták Odpuzující Reflexní Vyděsit Tyče Spirála Odstrašující Ovládací Zařízení Vysoce Efektivní Zahrada Ornament s Bonus String

Vlastnosti:

[Velmi Efektivní] : Tyto 12inch spirála vyděsit tyče točit ve větru a vytvořit silné odrazy strašit ptáky od přizpůsobení se prostředí. POZNÁMKA: - Pro nejlepší výsledky, použijte, prosím, s přímé sluneční záření a vítr.

[Humánní & Non-Toxické] : Eco-friendly a přírodou, a je neškodné pro ptáky. Tyto plastové spirálové tyče jsou vyrobeny z netoxického materiálu, který nepoškodí jediné pírko. Také použít jako deflektor pro upozornění ptáků a zabránit okno údery.

[Chránit Vaše Držení] : Snadno vytvořit svůj anti-ptačí zónu, aby nežádoucí škůdci na uzdě a mimo váš domov, zahradu, balkon, ovocné stromy, automobily a zařízení.

[Snadné Nastavení]: Každý vyděsit prut je dodáván s lanem pro snadné zavěšení, nebo sundat, snadno získat vaše anti-ptačí oblast.

[Farma Protector & Garden Decor]: Dvojí funkce jako pták odstrašující zařízení a také dekorativní spirála ozdoba na zkrášlení okolí domu a zahrady.

12Pack Pták Odpuzující Reflexní Vyděsit Tyče

-Účinně kombinuje větru-motion s více refrakce bodů, aby odrážely světlo zaměnit nežádoucí ptáky.

-Chrání a zkrášluje své cenné majetek a prostředí ve stejnou dobu.

-Non-toxické a humánní způsob, jak vyděsit ptáky; z neškodného materiálu.

-Snadno zavěsit nebo sejmout s horním jištěním.

POZNÁMKA:

Pro nejlepší výsledky, použijte, prosím, s přímé sluneční záření a vítr.

Specifikace:

Barva: Lesklá Stříbrná

Materiál: Plast

Délka: 29-29.5 cm / 11.42-11.61 palce

Množství: 12ks/set

Balíček Zahrnuje:

12x Pták Odpuzující Reflexní Vyděsit Tyče

Štítky:Japonsko Logo Vzdělávání, Red Open End Zip Ykk, Seat Exeo Tdi 120 Cv, Redmi 3s Případě Bělidla, Stín Hadříkem Venkovní, Rgb Cct Konektor 10, Swiss Plain Jacquard, Replay Bunda, Rgb Ovladač 192 W.

Množství
Typ Ptáci
Barva
Délka
Materiál Plastové

Napsat svou recenzi!

12ks Pták Odpuzující Spirála Odstrašující Ovládací Zařízení, Reflexní Vyděsit Tyče Vysoce Efektivní Zahrada Ornament s Bonus String

Napsat svou recenzi!

Související produkty