[Beli Fashion] Krajky Čelní Brazilský Virgin Vlasy Kinky kudrnaté 13x4 Lidské Vlasy Rozšíření s Baby Vlasy Švýcarské Krajky Zdarma Část

2 832.89 Kč

Dostupnost: Skladem

w12108

[Beli Fashion]Krajka Čelní Uzavření Brazilské Perverzní kudrnaté 13x4 s Baby Vlasy, Lidské Vlasy s Uzavření Bělené Uzlů Zdarma Část

[Beli Fashion]Krajka Čelní Uzavření Brazilské Perverzní kudrnaté 13x4 s Baby Vlasy, Lidské Vlasy s Uzavření Bělené Uzlů Zdarma Část

Materiál

Beli Fashion Brazilský Čelní Remy Vlasy Rozšíření

Funkce

1.Zdarma spleť, minimální ubývání

2.Parní proces, chemický proces

3.Plný kůžičky, tlustý z útkové nitě na koncích, velmi měkké

4.Žádné vši a šedé vlasy, bez zápachu

5.Mohou být barvené, bělené, restyled, udržet vzor i po umytí

6.Poslední dlouhou dobu v dobré péči

Vlasy styl

Beli Módní Brazilské Vlasy Kinky Kudrnaté 13x4 Krajka Čelní

Délka

10 palců až 20 palců

Barva

#1b (přírodní barva bez zpracování)

Průměrné množství

Usually3pcs nebo 4bundles může za plnou hlavu

Zpracování A Doprava

Obvykle zpracování do 12 hodin a lodě do 18 hodin poté, co vaše platba prostřednictvím ověřování

Drop

Shipping &Velkoobchod

Prosím, kontaktujte nás

1. Bude to Zamotané?

Protože to je 100% lidské vlasy, vlasy s plnou kůžičky. Poté, co jsme se rovné vlasy do různých zvlnění vzory, kůžičku na každý pramen vlasů je již leží vedle sebe, mohlo by jít nahoru a dopředu, to je důvod, proč někdy budete cítit, že to není velmi snadné spustit prsty přes vlasy, a to prostě proto, že má vlasy styl a kůžičku jsou zastavení prsty, protože z toho, co by mohli reagovat vaše prsty jsou nějaký vetřelec. Vlasů se může dostat zamotaný, protože je to příliš suché a shromažďování příliš mnoho prachu a další věci, v této době, nezapomeňte se umýt šamponem, protože to bude dělat to ještě horší. Omyjte čistou teplou vodou, a hluboké podmínkou, že za chvíli to bude lepší a lepší!

2.Bude to Ubývání?

Po továrních dělníků šít vlasy kusy v balíčku, tam by mohlo být nějaké krátké kousky, které nejsou připojeny k útek, takže při prvním hřeben a umýt ho, bude to jít ven. To není shazování, česat je a všechno bude v pořádku. Na útkové nitě jsou dvoulůžkové vypracován stroj útku, aby se zabránilo možné prolévání, máte-li snížit útku upravit vlasy svazek pro instalaci, pls, ujistěte se, že k utěsnění okraje útkové nitě, takže to nebude prolita. A nikdy umýt nebo česat vlasy s příliš velkou sílu, je to panenské vlasy, potřebuje více vaší lásky, aby se o to postarám, nebo to bude zlomit off.

3.Může být zvlněný nebo barvené?

Panenské vlasy mohou být barvené a železo-ploché, ploché železo plz nechci překročit 150ºC, nebo vlasy budou zničeny. Také vlasy se vrátí do své přirozené vlnité po mytí nebo železa-tv s plochou.

4.Jak Rozlišit Panenské Vlasy?

Pro 100% lidské panenské vlasy, pokud budete spalovat to, to bude mít ten popel;pro jiné materiály,jako je chemické vlákno personál, když tě to spálit, nezanechává nic.

Pro vaši informaci,prosím, zacházet s ní jako by to bylo vaše vlastní vlasy, s řádnou péčí, nezpracované lidské panenské vlasy budou trvat dlouhou dobu. Vlasy zůstanou nepoškozené vyhnout časté použití nadměrného tepla, umírající nebo perm chemických látek.

Q: kolik Vlasů Potřebuji?

Vlasy je o 97-100 g/svazek(3.5 oz/svazek). 3 svazky jsou dost pro hlavu obvykle.Protože váha všech balíčků je konstantní, kratší svazek je thicher než dlouhý. Níže je odkaz, aby vám říct, jak mnoho svazků, které potřebujete.

Q:Jak Měřit Naše vlasy?

Štítky:13 X 4 Krajka čelní, Berry Módní Bundle, Brown Berry Módní, Kinki Paruka, 13x4 Krajka čelní, 13x, Bělidlo čelní, čelní Uzavření, Iseehair, 360 Krajka Přední Paruka Kudrnaté Vlasy.

Způsob Ruce Svázané
Vhodné Umírá Barvy Všechny Barvy
Původ KN(Původu)
Může Být Permed Ano
Položky za Balení 1 Kus Pouze
Textura Kinky Kudrnaté
Barva Typ Čisté Barvy
Lidské Typ Vlasů Brazilské Vlasy
Značka beli fashion
Krajka Velikost 13" x 4"
Materiál Třídy Panenské Vlasy
Hustota 120%
Typ Krajka Čelní
Barva Krajky Středně Hnědá
Základní Materiál Švýcarské Krajky

Napsat svou recenzi!

[Beli Fashion] Krajky Čelní Brazilský Virgin Vlasy Kinky kudrnaté 13x4 Lidské Vlasy Rozšíření s Baby Vlasy Švýcarské Krajky Zdarma Část

Napsat svou recenzi!

Související produkty