Dandkey Nové Auto styl Upravené 2 Tlačítka Vzdálené Černé Flip Klíč Shell Pro Honda CIVIC, CRV, JAZZ, ACCORD ODYSSEY klíč shell

91.38 Kč

Dostupnost: Skladem

w12267

Vlastnosti:

LOGO:NE Nejlepší náhrada za rozbité nebo opotřebované klíče,nebo skvělé pro další klíč. Klíčové pouzdro a klíčové blade, pouze.Ne elektronické vestavby. Dostat prořezu místní zámečník/prodejce nebo vyměnit čepel drobet váš původní.

Jen snížit klíčové blade,mít vnitřní elektroniky(patří imobilizér/transpondér chip) od originální dálkové a placethem do našich klíčových shell,pak jste připraveni!

Specifikace:

-Barva: Černá

-Materiál: Plast

-Množství: 1 kus

-Čepel Velikost: 4.75*0.9 cm

-Shell Velikost: 6.8*3.7*1.6 cm

Důležité Upozornění: 1.Tato položka není vzdálené,je to jen vzdálený klíč shell případě nahrazení. 2.Není vnitra (dálkové/elektronika/transpondér čip)jednotka uvnitř. 3.Prosím zkontrolujte, zda vaše klíčové vypadat stejně jako ten v našem produktu obrázku výše, než si koupíte. Obsah Balení: 1 X Klíč Shell

Položky jsou dodávány do 7 pracovních dnů až po úplném zaplacení je vyřešena.Pokud se nemůžete dostat vaše položky v čase,prosím, kontaktujte nás nejprve jsme wil kontrolovat a řešit to pro vás brzy.Odpovíme vám váš mail do 48 hodin normálně. někdy mají trochu zpoždění v důsledku víkend nebo dovolenou.Pokud se nemůžete dostat náš mail po 48 hodinách,zkontrolujte prosím spam nebo se obraťte na nás s dalšími mailovou adresu.

1. Máte 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat. Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU. Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY! Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a váš projekt.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z www.labuznicikavy.cz. NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky:Nissan Frontier Pickup, Subaru Tuningových Dílů, 2008 Civic, Honda Civic, Eagle Mark, 2008 Honda Civic, 2009 Občanské, 2006 2011 Honda Civic, Honda Odyssey Nálepka, Chrome Dveře Vytáhnout.

Další Číslo Dílu Pro Honda
Výměnu Číslo Dílu Pro Honda
Typ Materiálu ABS
Výrobce Číslo Dílu Pro Honda
Přizpůsobení No
R/C Funkce bez
Země/Region Výroby Automobilů Další
Značka Dandkey

Napsat svou recenzi!

Dandkey Nové Auto styl Upravené 2 Tlačítka Vzdálené Černé Flip Klíč Shell Pro Honda CIVIC, CRV, JAZZ, ACCORD ODYSSEY klíč shell

Napsat svou recenzi!

Související produkty