24 Pinů, Adaptér, Připojovací Kabel Pro Honda Accord 9 2.4 L 2012 2013 RCA Vstup Zadní Pohled Couvací Kamery OEM Monitor

199.38 Kč

Dostupnost: Skladem

w12294

24 Pinů, Adaptér, Připojovací Kabel Pro Honda Accord 9 2.4 L 2012 2013 2014 2015 RCA Vstup Zadní Pohled Couvací Kamery OEM Monitor

Popis:

Tento kabel umožňuje připojení couvací kamery do automobilů Honda s OEM multimediálního systému . Kabel nabízí Plug and Play instalace aftermarket kamery bez poškození OEM vodičů/kabelového svazku.

Obraz ze zadní kamery se automaticky zobrazí na obrazovce při couvání. Zařízení je připojeno do 24 kolíky zásuvky (jak je znázorněno ve schématu zapojení). Po připojení všech OEM zařízení, které pracují pomocí této zásuvky nebude narušen a bude i nadále fungovat, jako tomu bylo před spojením. Poznámka! Pouze kamery v NTSC formátu jsou podporovány z OEM monitor.

Tato položka se hodí u těchto vozidel:

Pro Honda Accord 9 2.4 L 2012 2013 2014 2015

Speciální Upozornění:

Tento adaptér drát ne pro všechny auta vydání Honda Accord , prosím, pečlivě zkontrolujte a ujistěte se, že vaše auto je edice ukážeme, jak je uvedeno výše.

Nebudeme akceptovat jakýkoli spor, vrátit nebo vrácení peněz, pokud jste se špatné pořadí.

Nákupní Tipy

O Platba:

Přijímáme nejvíce populární platební metody přes www.labuznicikavy.cz ÚSCHOVY.

O balení:

Skutečné balení zboží se může lišit od obrázku

Ale prosím, buďte ujištěni, Výrobky jsou stejné,

Jsme jen vybrat více nákladově efektivní, náklady na dopravu, aby vám nižší cenu.

O Doprava:

Zásilka bude uspořádány do 3 pracovních dnů po zaplacení je vymazána tak dlouho, jak kupujícího, údaje a dodací adresu, je potvrzena. Uveďte prosím správný psč a platné telefonní číslo, aby se zabránilo zpoždění v lodní dopravě.

1) obvykle Jsme loď tím, že Doprava Zdarma / www.labuznicikavy.cz Standardní Poštovné nebo Post Registrované Letecké Pošty , DHL, EMS, ARAMEX --- jsme se zvolit nejekonomičtější způsob, jak mezi nimi pro vás.

2) nemáme loď APO/FPO, P. O. BOX adresy.

3) Vzdálené oblasti, poplatek vyloučeny , a to na adresy uvedené v odlehlých oblastech na DHL / UPS webové stránky, bude účtován extra US$30 .

4) Brazílie, Rusko zákazníci, prosím, vyberte EMS, takže by to mohlo projít celní rychleji.

5) Střední Snadno Zemí, Africké země, prosím, vyberte ARAMEX přepravní cestu.

6) Saúdská Arábie zákazníci potřebují ukázat kopírování/podvod přijímače ID vládě cel.

Dovozní Daň:

Nejsme odpovědni za JAKÉKOLIV dovozní daň, Budeme se snažit v našich silách pomoci naše zákazníky, aby se minimalizovalo riziko placení daní.

Návrat a Záruka:

Všechny položky jsou zbrusu nové rovnou z továrny. V případě, že obdržíte vadné položky, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů po podepsat na přijetí. My vám vrátíme nebo nahradit.

Nabízíme JEDEN Rok Tovární Záruka (doplňky nejsou v ceně).

O Zpětnou Vazbu:

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

Štítky:Case Honda Spirior, Mlha Honda Accord 9, Mi Couvací Kamera, Honda Accord 2009, Honda Civic 2013 Mlha, Kamera Ds, Honda Accord, Zadní Fotoaparát, 5 Pin Fotoaparát, 2020 Honda Civic.

Vodicí Linky Ano
Drát nebo Bezdrátové Bezdrátové
Značka LJLAIJIEEE
Materiál Čočky Plastové
Shell Materiál Plastové
Typ Materiálu ABS
Typ Alarmu Příslušenství

Napsat svou recenzi!

24 Pinů, Adaptér, Připojovací Kabel Pro Honda Accord 9 2.4 L 2012 2013 RCA Vstup Zadní Pohled Couvací Kamery OEM Monitor

Napsat svou recenzi!

Související produkty