4ks 30X30X5cm Zvuková izolace Pěnové Akustické Pěny Zvuková Léčby Studio Pokoj Absorpce Klín Dlaždice Polyuretanové Pěny

286.40 Kč

Dostupnost: Skladem

w12380

Poznámka: Protože velikost výrobku je velké, to musí být komprimovány při expedici. Ale to nemá vliv na tvar a použití výrobku. Po obdržení zboží, pokud je výrobek nalezen vrásek, prosím, umýt to s vodou a produkt se vrátí do své původní podoby. Děkuji vám za vaši spolupráci.

Vlastnosti:

-Měkká houba, žádný prach, vysokou hustotou;

-Zvukové efekty, vhodné pro studio a KTV atd.;

-Náměstí zvuk-absorbující houba s krásný vzhled a dobré akustické vlastnosti, jeho největší rysem je: vzhledem k jeho čtvercový tvar, poskytuje trochu difúze, to dělá zvuk více dynamický. To může, například BASSTRAP kombinovat spolu s dalšími výrobky, skládající se z široké tlumič, účinek je velmi dobrá.

Specifikace:

Materiál: Houba

Velikost: 300x300x50mm

Množství: 4 Ks

Barva: Černá/Šedá/Bílá/Červená/Modrá/Fialová

Použití: Studio, Klavír pokoj Buben pokoj, Kotva pokoj, Domácí Kino, KTV, společenské místnosti, Nástroj, pokoje, atd.

Obsah Balení:

4 x Zvukotěsné pěny

Štítky:Akustická Basová Past, Slitiny Akustické, Příslušenství Hudební Studio, Gumové Pásky Vodotěsné, Polyuretanová Pěna Poron, Komerční Akustické Pěny, Acoust Pěny, Pěna Zvuková Izolace, Sborové šaty, Zvuková Izolace Bílé Studio.

Původ KN(Původu)
Materiál Pěna
Velikost 300x300x50mm
Číslo Modelu 4ks
Typ Těsnící Proužky

Napsat svou recenzi!

4ks 30X30X5cm Zvuková izolace Pěnové Akustické Pěny Zvuková Léčby Studio Pokoj Absorpce Klín Dlaždice Polyuretanové Pěny

Napsat svou recenzi!

Související produkty