VQFN28 QFN28/DIP 4*4 0,45 mm Pinth QFN28 4 mm*4 mm*0,45 mm ATMEGA328P-MMH IC testování sedadla Zkušební Zdířka zkušební stolici blok Stárnutí sedadla

1 963.30 Kč

Dostupnost: Skladem

w12387

1. Doprava zdarma 1KS VQFN28 QFN28/DIP ATMEGA328P-MMH IC testování sedadla Zkušební Zdířka zkušební stolici blok Stárnutí sedadla

2.Pokud potřebujete katalogového listu pro tuto položku.Také prosím, jen neváhejte a contacet nás.

2.Kvalita je nejdůležitější, ale není cena.Různé ceny pro různé položky.To bude nic a neocenitelné pro falešné zboží.

1.Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna.

2.Vadné výrobky musí být vráceny do 30 dnů od data, kdy jste umístili své objednávky.

3.To může trvat až 7 pracovních dnů, aby se proces návratu poté, co obdržíme váš produkt.Kupující je odpovědný za všechny další přepravní poplatky.

1. Položky budou odeslány do 1-3 pracovních dnů poté, co jsme ověřit vaši platbu.

2. Prosím, řekněte mi vaše aktuální adresu po platbě do 1-2 dnů, jinak, budeme loď vaše položky na základě vašich Podmíněná adresu, takže ujistěte se, že je správné.

3. Před objednáním, prosím, kontaktujte nás pro potvrzení vaší preferované zásilky metoda.Za normálních okolností, to trvá 7-30 obchodní dny pro příletu Letecké Pošty, a trvá 3-10 pracovních dnů Vyjádřit.

4. Někdy by to být delší, protože špatné počasí, ztráta času při celním odbavení.Tak prosím, trpělivě čekat, když nemáte obdrží položku na čase.Pokud nechcete dostávat položku do třiceti dnů, prosím, kontaktujte nás, a pak já vám pomůže sledovat to.

1. Potvrďte prosím přijetí produktů poté, co jste je dostal.

2. Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás v čase a my se pokusíme v našich silách vyřešit problémy a budete spokojeni.

3. Prosím, dejte nám 5-Hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu.Díky za váš čas!Vítejte na návštěvě znovu!

EMAX ELEKTRONICKÉ CORPORATION LIMITED, je celosvětově předním distributorem, která poskytuje one-stop dodavatelského řetězce řešení, která splňují všechny druhy náročných elektronických součástek a 2G 3G 4G GPS/GSM Moudles.

Naše hojné zásoby dostupnost je doplněna prostřednictvím globální síť tuzemských a zahraničních dodavatelů, což zajišťuje našim zákazníkům nejlepší možné ceny na materiály, stejně jako jistý přístup k zastaralé, nedostatek, naléhavé a tvrdý-k-najít komponenty.

Věříme, že můžeme řešit všechny vaše problémy, na elektronické součástky!Prosím, neváhejte nás Kontaktovat.Můžeš být zajištěna naší nejlepší pozornosti!!!

Štítky:Kovové Brzdě, Atmega328p, Zahrada Králík, Baby Orangutan, Avr Dip, Fd9515b, Mmx, Atmega328p Dip, Stm8l151, Atmega328p Kit.

Značka JINYUSHI
Číslo Modelu test bench
Aplikace Počítač
stav Nové
Typ Logiku ICs
Provozní Teplota test bench
Napájecí Napětí testování sedadla
Ztrátový Výkon Test Seat

Napsat svou recenzi!

VQFN28 QFN28/DIP 4*4 0,45 mm Pinth QFN28 4 mm*4 mm*0,45 mm ATMEGA328P-MMH IC testování sedadla Zkušební Zdířka zkušební stolici blok Stárnutí sedadla

Napsat svou recenzi!

Související produkty