WUTA 964 šekovou Knížku Dlouhé Peněženka Spojka Taška Šablony, Akrylové Kůže Vzor Řezání Model DIY Podnikání Držitele Karty Muži Peněženky

537.29 Kč

Dostupnost: Skladem

w22621

To je dobré mít šablonu nastavit pro kožené řemeslníkům, které tvoří vlastní peněženku . To je přesné, laserem řezané z Polyacrylu . Udělat dopředu a přizpůsobit s iniciálami nebo jakékoliv jiné dekorace, které preferujete. Můj přesné laserem řezané šablony funkce stitch umístění otvorů pro přesné zarovnání. Jen vystřihnout díly, barviva, lepidla a stitch.

Vlastnosti: Akryl šablonu pro výrobu dlouhé spojky peněženka dlouhá.(šablonu) Hotového výrobku rozměr:(d x Š ) 195 x 105 mm. Hotový výrobek má 10 karet slot, 2 hotovosti prostor . Jasné akrylové vzor pomáhá řezání a ušetří čas Specifikace: Model no.WT964 Materiál: Akryl/PMMA Typ: Čiré, Tloušťka : 2 mm Použití:kůže řemeslníci šablony trvá asi 4-5 čtverečních.ft kůže, aby se dlouhé peněženku. POZNÁMKA: dlouhé spojky a nástroje, se objevil v obrázek jsou pouze pro referenci, nejsou zahrnuty v tomto pořadí.

Balíček zahrnuje :10 ks akrylové šablony kus,jako tento obrázek níže . (v žádném případě kůže nebo nástroje včetně)

O WUTA Akrylové Šablony: -----1. Přijmeme akryl jako materiál, z našich šablon.Jasné akrylové šablony jsou vyvinuty tak, aby kůže řemeslník tu výhodu, že je schopen přesně lokalizovat a zobrazit kožený povrch pro optimální umístění. To také umožňuje, aby se zabránilo vady dříve, než řezání, vyhnout se plýtvání. -----2.Laserem řezané šablony funkce stitch umístění otvorů pro přesné zarovnání, samozřejmě můžete steh s vlastní mezery. -----3.Vynikající povětrnostním vlivům, dlouhodobé vystavení vlhkosti, nebo dokonce úplné ponoření ve vodě, nemá významný vliv na mechanické nebo optické vlastnosti tohoto materiálu. -----4.Naše jasné šablony, sady jsou vyrobeny z odolného, Plexisklo. Mnohem více odolné proti rozbití a odolný , ale přesto mohou být rozděleny s těžkou ohýbání nebo zneužití -----5.Jednoduché tipy, na šablony, které vám říká, která část to je a tloušťky kůže, které potřebujete -----6.Tloušťka akrylové šablony je o 2 mm,které můžete použít jako vládci,přímo umístění, jen vystřihnout díly, barviva, lepidla a steh, takže pohodlné. -----7.Šablony jsou rozděleny do různých kus s čísly. Například pokud šablona sada se skládá ze 4 částí, čísla budou 1/4, 2/4, 3/4 , 4/4. Tímto způsobem budete vidět, který z části chybí, nebo ne. -----8.Akrylový materiál,šablony se má použít na dlouhou dobu! -----9. Vítejte na zkontrolujte, zda pro více šablon(peněženky,tašky,pouzdra,atd.) v naší wuta www.labuznicikavy.cz obchod. POZNÁMKA: Žádný návod nebo video pro šablony.

Tloušťka akrylové šablony je o 2 mm,které můžete použít jako vládci, přímo umístění a řezání,takže pohodlné.

Hotový výrobek(příklad ,ne obsahovat v balení)

POZNÁMKA: dlouhé spojky a nástroje, se objevil v obrázek jsou pouze pro referenci, nejsou zahrnuty v tomto pořadí.

Hotový výrobek rozměr:(d x Š ) 195 x 105 mm.

Hotový výrobek má 10 karet slot, 2 hotovosti prostor .

Štítky:Příležitosti Porsche 964, Akrylové šablony Kůže, Kůže Skiver, Diy Kůže šablony, Gucii Taška Vzor, Kožené šablony., Trochu šablonu, Vizitky Zdobené, Kůže Wuta, Kostkované Tapety.

Typ Velkoobchod No
Značka wuta
Sada Typ No
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu WT964
Materiál Akryl/PMMA

Napsat svou recenzi!

WUTA 964 šekovou Knížku Dlouhé Peněženka Spojka Taška Šablony, Akrylové Kůže Vzor Řezání Model DIY Podnikání Držitele Karty Muži Peněženky

Napsat svou recenzi!

Související produkty