Tvrzené HB650 Červený Filtr Červené Sklo Před Cut-off Filtr, 20*2mm

247.15 Kč

Dostupnost: Skladem

w22681

modname=ckeditor Produktu index Model HB650 červený filtr Charakteristické Vlnové délce 650-2500 NM velikost Průměr 20*2mm (temperování) tloušťka 2 mm Rozměrové tolerance Pozitivní a negativní 0,1 mm Tloušťka tolerance Pozitivní a negativní 0,05 mm

Spektra jsou následující:

Záležitosti vyžadující pozornost:

1. Vyvarujte se ukládání filtrů ve vlhkém a vysoké teploty prostředí.

2. Vyhněte se těžké škrábance na povrchu filtru a drcení těžkých předmětů.

3. Objektiv by měl být užíván s otisky prstů nebo gumové rukavice. Pokud ne, omyjte a osušte ruce, než se s nimi. Objektiv by měl být umístěn lehce na objektiv papír, ne na hrubé nebo tvrdé povrchy, aby nedošlo k poškození. Když prach nebo otisky prstů se dotkl, malé množství průmyslového lihu nebo ethanolu by měly být namočený v vatový tampon nebo vatový tampon, a jemně otřel. Nevyvíjejte sílu, pomalu se pohybující se v jednom směru. Otřete celý objektiv v jeden čas, vyhnout se tření a zpět, čekat na rozpouštědla vychladnout a pak ji ve vhodné poloze pro použití.

4. Barevné optické filtry by měly být použity při teplotě ne vyšší než 80 stupňů. Oni potřebují být použity při vysokých teplotách. To by mělo být vysvětleno, že prodejci pouze poté, co byl tvrzeného mohou být použity při vysokých teplotách, ale to je lepší, aby překročit 250 stupňů, aby nedošlo k poškození filtrů.

5. V procesu s použitím filtru, bychom se měli vyhnout náhlý vzestup a pokles teploty. Pokud je teplotní rozdíl je příliš velký, bude to způsobit zhroucení filtr. Prosím, pracovat s velkou opatrností.

6. Kombinace filtru s nástroje nebo zařízení: Pokud jsou závity na nástroj nebo zařízení, filtr může být instalován na odpovídající prsten a pak přišroubována na zařízení; v případě, nejsou tam žádné závity pouze konstrukční díly, filtr může být lepené s AB nebo uv lepidlo. Pokud ne, můžete komunikovat s zákaznický servis, a poskytnout příslušné pokyny.

Štítky:Cheyenne Sol Tetování, Studené Kamenné Náramek, Cowbpy Oblečení života, Kryt Iphone X Kete, Cowbpy Cukroví, Sladkosti, Zima Punčochy, Holka, Cowbpy Cukroví Koně, Kryt Iphone X Nohy, Chrome Ht50 Baterie.

Značka TailKuKe
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ

Napsat svou recenzi!

Tvrzené HB650 Červený Filtr Červené Sklo Před Cut-off Filtr, 20*2mm

Napsat svou recenzi!

Související produkty