100ks 3-7cm Přizpůsobit Osobní Jméno Jasné, Transparentní Bílá Kraft Nálepka, Svatební Nálepka Logo Nálepka Řasy

94.08 Kč

Dostupnost: Skladem

w22802

Vlastní Svatební Samolepky

Důležité: Skutečný produkt barva se může lišit vzhledem k rozdílům v nastavení monitoru. Barevné obrázky jsou navrženy tisk na Bílé, Barevné Papíry. Náš tiskový stroj je profesionální, ale stále je třeba poskytnout dostatečně kvalitní obraz dostat dobrou tisk, ŽÁDNÉ ROZMAZÁNÍ, ŽÁDNÉ MALÉ obrázky. Pokud existuje otázky poté, co se dostanete balíček, jsme vám plně náhrady, nebo odeslat nový balíček, pokud to je naše povinnost. ale za prvé, prosím, ne otevřený spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu bez kontaktu s námi. Hlavní: 3~7 CM, 100 ks. pokud potřebujete jiné velikosti, že je také v pořádku, prosím, kontaktujte mě pro celkové náklady. Vlastní Tisk: 1.Pošlete nám obrázek nebo text,pak můžeme navrhnout pro vás. 2.Můžete si vybrat naše návrhy následujících,můžeme dát váš text na naše návrhy. 3.můžete také získat více snímků zdrojů z následující webové stránky, které má millons velký tisk zdroj zvolit 4.pokud potřebujete specail písma, prosím, dostat ji z http://www.fontspace.com/popular/fonts a podívejte se na písmo, pokud je pro váš jazyk k dispozici, a pošlete mi odkaz z písma, které potřebujete.

Náš design pro váš odkaz

Můžete si vybrat naše návrhy následujících,můžeme dát váš text na naše návrhy

Máme mnoho vzorů pro váš odkaz

Ale nemůžeme dát všechny konstrukce na našem obchodě,pokud budete chtít více designu od nás,prosím, neváhejte kontaktovat se mnou.Budeme vám posílat zprávu.Díky za vaši podporu!

Skutečný nálepka pro váš odkaz

Na Bílém

Na Kraft

Na transparentní

Štítky:Lesk Na Rty, žádné Logo, štítek Nálepka Vodotěsné, Přizpůsobit Jasné, Logo Nálepka, Vlastní Logo Nálepka Jasné, Vlastní Nálepka, Nálepka St, Logo, Deco Auto Svatební Květina, Logo Přizpůsobit, Vlastní Pečení Svatební Samolepky.

Materiál Papír
Číslo Modelu Nálepka Logo Nálepka Řasy
Příležitosti Výročí
vzor DOT

Napsat svou recenzi!

100ks 3-7cm Přizpůsobit Osobní Jméno Jasné, Transparentní Bílá Kraft Nálepka, Svatební Nálepka Logo Nálepka Řasy

Napsat svou recenzi!

Související produkty