Plastové Vody Destilační Přístroj Destilační Čištěná Voda Stroj Destilace Čistič Filtru 750W pro Domácí

2 896.86 Kč

Dostupnost: Skladem

w23291

technické parametry:

Jmenovité napětí: 220VAC 50Hz 60Hz 110VAC

Jmenovitý výkon: 750W

Konektor: Existuje Evropská norma, American standard, British standard, národní normy, atd. který druh plug je zapotřebí, uveďte v předstihu, a národní standard plug bude vydáno ve výchozím nastavení! Díky za spolupráci

Vnitřní dutiny velikost: F180x200mm

Objem: 4L Destilace objem: 1L/H

Čistá hmotnost: 4Kg Brutto hmotnost: 5,5 Kg

Rozměry (L×W×H): 290×290×390mm

Balení velikost (L×W×H): 300×300×500 mm

Poznámky: S přes teploty automatické funkce ochrany. Napájení bude automaticky vypne, když je bezpečná teplota je vyšší než 160℃.

Nový produkt: kryt hlavy, s filtrem, voda sbírky přístav, stroj, povrch se změnil na nerezové oceli 304 18-8 (18% chrom + 8% nikl) materiál je hygieničtější než ten starý plastový materiál.

Obecné výrobci na trhu mají také z nerezové oceli, vnitřní nádrž a hlava kryt, který je vyroben z nerezové oceli, ale 201 nerezové oceli (bez niklu) bude rust, které je škodlivé pro lidské tělo

Použitý materiál v kbelík vody collection je lepší, tím se zlepší transparentnost, a to je krásné a hygienické

Pokud jde o cenu, nový model je o něco vyšší, než starý model, protože z různých materiálů, ale mohu zaručit, že pro významné tuzemské velkoobchody a Taobao obchod majitelé, cena dána tím, že naše společnost je absolutně konkurenceschopné. Vítejte na objednávku .

• Tento stroj získala EU CE certifikace kvality

• Pomocí tepelné komponent od Emerson Electric Company, duální ovládání teploty protection mode, bezpečnější k použití.

•Parní kontaktní část horního krytu výrobku je vyrobeno z 304 nerezové oceli, které nebude rez, i pokud je používán po delší dobu za vysoké teploty páry k zajištění kvality vody.

•Super velké vody výstup vody výstup tohoto stroje je přibližně 1,1-1,2 litrů za hodinu, a to trvá asi 3 a půl hodiny, aby naplnit kbelík na vodu (4 litry). Je destilovaná voda stroj dobrý? Vidět množství vody.

Stroje zkušební pokyny: Poté, co je stroj v ruce, každý si najde, že po zapojení, to může spalovat přímo bez stisknutí tlačítka. Prosím, nebuďte nervózní o této situaci, to je normální.

Důvodem je to, že tlačítka použitá zařízením jsou tepelně citlivých tlačítek, které jsou odlišné od těch, které používají doma. Tepelné tlačítko se po stisknutí tlačítka, pouze tehdy, když teplota dosáhne určité hodnoty se to skočit. Každý stroj bude pod napětím a zkontrolovat, zda je normální, že před odesláním ven, tak musíte na zařízení stiskněte tlačítko tlačítko start.

Detekční limit teplo-citlivé tlačítko pro náš stroj je 160 stupňů, což znamená, že poté, co se voda ve vnitřní nádobě se vaří venku, jakmile teplota překročí 160 stupňů, to bude automaticky odříznut a vyskočit. Když jsem se díval, jsem právě vytáhl ze zásuvky po zapnutí, takže teplota vnitřní nádrž samozřejmě nemůže dosáhnout na 160 stupňů a tepelné tlačítko nebude skákat.

To je důvod, proč při vypalování stroj poprvé poté, co jste si stroj, můžete vypálit přímo, bez stisknutí tlačítka, když zapnete vypínač. Jednoduše řečeno, tlačítko bylo stisknuto, a můžete stiskněte jej znovu, když budete muset spálit to jednou poté, co byl spálen.

Štítky:Palec Destilační Kolony, život Vody Distiller, Vody Distiller Stroj Kempování, Distiling Destilace, Vodní Filtr, Distillex, Kolony Destilace 2, Moonshin, Mrzutý, Voda Hrát Vybavení.

Materiál Ultrafiltrace
Typ Palírna
Čas na trh Jun-15
Značka YTK
Certifikace CE
Požadavky Na Kvalitu Vody Obecní Voda/Dobrá Voda
Úprava vody Typ stroje Čistička Vody
5 Stupňový Filtrační Ano
Původ KN(Původu)
Čištění Pozici Další
Použití Domácnosti Pre-Filtrace
Výkon (W) 750W
Instalace Desktop
Číslo Modelu aqua
Funkce Přímé Pití

Napsat svou recenzi!

Plastové Vody Destilační Přístroj Destilační Čištěná Voda Stroj Destilace Čistič Filtru 750W pro Domácí

Napsat svou recenzi!

Související produkty