100 Listů Jednorázová Wc Sedátka Podložka Papír Rozpustné Vodou Přenosné Bezpečné A Hygienické Sedátko Papír

148.08 Kč

Dostupnost: Skladem

w23337

>>>>Položka Podrobnosti

100 Tablety Rozpustné Vodou Na Jedno Použití Přenosné Wc Sedátko Kryt Pad Papír

Body:

1、Křehké Papírové Wc Podložky: Tyto biologicky rozložitelné papírové wc sedátka jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, což je ideální pro soukromé a veřejné záchody. To může být snadno spláchnout do záchodu, aniž byste se dotkli potah, který je velice bezpečné a hygienické.

2、Eco-friendly Wc Sedátko Papíru: na Jedno použití toaletní papír potahy jsou vyrobeny z čisté přírodní vlákniny místo z recyklovaného papíru, který je velmi bezpečný a hygienický. Snížit plýtvání s těmito ekologicky šetrné papírové wc sedátka. Opláchněte jako toaletní papír.

3、Ideální pro Standardní velikosti Toalety: Tyto potahy jsou ideální pro standardní velikosti kolem wc sedátka a snadno vejde do semi-skládací sedátko kryt dávkovače. Rozměry výrobku jsou 14 cm dlouhé a 16 cm široké.

4、Vysoce kvalitní Jednorázové Wc Sedátko Protector: Použijte svůj domov papíru, wc sedátko kryt jako soupis ochrannou vrstvu, aby se zabránilo jakékoli bakterie nebo bakterie, které zůstávají na záchodové prkýnko. Vyhněte se kontaktu, aby se zabránilo kontaktu s wc používají lidé, kteří jsou nositeli viru.

5、Snadné Přenášení: balíček obsahuje 10 balení, 1 obsahuje 10 kusů, a lehký a kompaktní balíček, pohodlně se vejde do každé kabelky, kabelky nebo kapsy, takže si můžete vzít s sebou, ať jste kdekoli.

Specifikace:

Název: Jednorázové Wc Sedátka

Barva: bílá

Materiál: buničina

Rozložil velikost: cca 35*42.5 cm/13.78*16.73 v

Jednoho balení: 10 listů / balení

Množství: 100 listy (10 balení)

Funkce: světlo, voda, žádné blokování v záchodě

Doba použitelnosti: 3 roky

Návod k Použití:

(Místo papíru jazyk uprostřed sedáku papír ve směru splachovací wc portu, a to bude odplaveny automaticky při splachování.)

1. Vzít toaletní papír z obalu papír otevření.

2. Rozložte toaletní papír a vytáhněte tři připojovací body vlevo, vpravo a vpředu.

3. Zploštit polštář papír na záchodové prkýnko (hladkou stranou nahoru, non-hladkou stranou dolů), a papír jazyk uprostřed sedáku papír bude přirozeně houpat do záchodu.

4. Po polštář papír je používán, to může být odplaveny přímo. To má rozpustnost ve vodě, a nebude způsobit ucpání záchodu.

Balení Seznam:

100*Listy Jednorázová Wc sedátka >>>>Podrobnosti o Produktu

Štítky:Playseat, Nakládat Toaletní Papír, G37 Kola, Head Tracker, Sterilní Papírové Wc Sedátko Kryt, Třtinový Sedadlo, Jednorázové Sedadla, Kryt Sedadla, Wc, Pokoj Toaleta Kryt Sedadla, Wc Potah Papír Lot.

Typ Na Jedno Použití Toaletní Papír
typy2 Wc Sedátko Papír
Číslo Modelu Na Jedno Použití Toaletní Papír
Jednorázové No
typy1 wc sedátko pad
Materiál Papír
Funkce Eco-Friendly
Styl Dva-kus

Napsat svou recenzi!

100 Listů Jednorázová Wc Sedátka Podložka Papír Rozpustné Vodou Přenosné Bezpečné A Hygienické Sedátko Papír

Napsat svou recenzi!

Související produkty