Motocykl Vzduchu Sedáku přetlakový Jezdit Sedadla TPU Sedla Polštář Pro Cruiser Touring Pad Sedadla, Voda-Plnitelná H8U8

261.69 Kč

Dostupnost: Skladem

w258

Motocykl Seat Pad pro Malé a Středně Velké Křižníky, Dual Sport, Sportbikes, Norem, Sportovní Turistiku, Dobrodružství, cestování a Harleye

Skvělé pro ty, kteří jdou na dlouhé jízdy, nebo pro ty, kteří hledají pro všechny kolem řešení pro pohodlnější zážitek z jízdy.

Můžete si Představit Příjemnější Jízdu

Podívejte se na tento super komfortní polštář! Ano, my víme, co potřebujete a jak si to uvědomit. Zjistili jsme, že nejlepší tkanina pro polštář: TPU + Lycra.

Tkaniny má vynikající pružnost, prodyšné a odolnost proti opotřebení. Tento materiál poskytuje vynikající výkon za ztížených povětrnostních a pracovních sil. Jen si odpočinout po příjezdu, to nepotřebuje častou údržbu.

Vestavěný vzduchový polštář může být vyplněn vzduchem o naše vybaven čerpadlem, k dosažení účinku tlumení nárazů a pohodlí.

balíček zahrnuje

1*Motocykl Sedadla

Poznámka:

Nedotýkejte se žádné ostré zboží.

Nepoužívejte v blízkosti vysoké teploty.

Ne více než nafouknout.

Umýt vzduchu seat rukou, nemyjte pomocí pračky.

Prosím, nepoužívejte vodu naplněné polštář na přímém slunci nebo v prostředí s vysokou teplotou, v případě, že voda se stala velmi horké.

Vážení kupující,Vítejte v našem obchodě. Existuje mnoho užitečné a levné zboží v našem obchodě. Vítejte na návštěvě.Doufám, že vám hezký den!

Štítky:Hustě Motocykl Sedadla, Ec90 Sedlo, Honma Stín Sedadla, Cafe Racer Sedadlo, Harley Chopper Sedadla, Aqua Bike, Vlastní Motocykl Mat, Styl Motocyklu Sedadla, Shell Motocykl Sedlo, Bobber Sedadla.

Název Modelu PQJ7820
Typ Materiálu TPU + Lycra

Napsat svou recenzi!

Motocykl Vzduchu Sedáku přetlakový Jezdit Sedadla TPU Sedla Polštář Pro Cruiser Touring Pad Sedadla, Voda-Plnitelná H8U8

Napsat svou recenzi!

Související produkty