Nové Příjezdu Upgrade Lash Lift Kit Řasy Curling Sada Lash Obočí Laminace Sada Semi-Permanentní Trvalá Řas Ped Vlna

237.18 Kč

Dostupnost: Skladem

w39

Nové Příjezdu Upgrade Lash Lift Kit Řasy Curling Sada Lash Obočí Laminace Sada Semi-Permanentní Trvalá Řas Ped Vlna

Proč Zvolit Sáček Lash Lift Set?

(1) Pohodlí Přenosný, Snadné Použití,1 Sada použít na 10 až 15 lidí,Čisté a Hygienické. (2) jednorázové použití, sáčky,před otevřením,může udržet Dlouhou dobu-2 Roky! (3) ze Strany Životního prostředí materiál,Není na škodu na Kůži,a to I na Citlivou Pleť Můžete použít! (4) Péče o vaše Řasy s naší Povlak,může Udržet Řasy Výtah pro 8 až 10 Týdnů! Ušetří tolik času!

DOKONALÉ ŘASY NEBYLY NIKDY JEDNODUŠŠÍ!!

Představte si, probouzí k dokonale zvlněné řasy každý den, bez nutnosti neustále udržovat je. Tato Řasa Zvedání Kit pomocí silikonové podložky do perm řasy namísto tradiční horská. Jsou jednodušší pracovat s, a dělat méně nepořádek. Tento Profesionální Lash Lifting Kit je vše, co potřebujete mít VŽDY krásné zvlněné řasy bez nutnosti kulma, oko lash rozšíření, nebo řasenku.

★ 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. 10 Ks Řas Zvedání Sady ★ trvalá na Řasy je rychlý, efektivní, hygienické a odolné. Použít k vytvoření krásné zvlněné řasy bez řasa natáčka. ★ Dát svým očím svůdný lesk a fascinují krásné zvlněné řasy! Aby vaše oči větší a krásnější. ★ Vhodný pro profesionální i soukromé použití. ★ Můžeme ujistit, že naše produkty byly testovány a certifikovány. Naše řasy lifting set obsahuje jemné složky, nicméně, to je vždy vhodné provést test na alergii 24 hodin předem.

Balení seznam

5 * Silikonové trvalá tyč(S,M,M1,M2,L) 3 * Heands Y-tvar Trvalá Kartáče 5 * Trvalá agent 5 * Fixační činidlo 5 * Výživa agent 1 * 5ml/láhev Falešné Řasy Lepidlo 100 * Řasa Kartáč 5 * Oční polštářky (1)OEM/ODM:Accept (2)Balení:Celý malý kit v jednom poly bag,šetří místo a náklady na dopravu. (3) 0,8 g za 1 kus (4) Rychlé trvalé ondulaci - Každý Krok je třeba 5-8 minut. Dont Perm Řasy Příliš Mnoho Času,jinak bude hořet vaše Řasy!

erful Eyelash Perm Kit:

Mini Kit,Snadno se Přenáší.1 Mini Kit Zahrnuje všechny trvalé ondulaci Nástroje. Bezpečná Žádné Poškození Kůže,Velmi Nízký Zápach.Po trvalé ondulaci,Dobré Funation na Řasy Zvedněte! Po trvalé ondulaci,řasy mohou Držet Zvedání na 3 měsíce(Použití Povlak na Péči o své Lahes každých 4 až 5 dní)! Vhodné pro Salon, Konferenční,S tímto Perm Kit,Můžete Sdílet Své Zkušenosti s Ostatními.Ukázat ostatním, Jak Perm Řasy Zvedněte! Zvýšit Vaše Podnikání,je Velmi důležité, Make-up Produkt ve Vaší Společnosti, nebo Obchody,Trvalá Lahes Zvedání nyní je velmi Populární v celém světě! Podporovat to, aby Své Studenty nebo Začátečníky,Dobré Výuky na Salon nebo Školy.Dobrý způsob, jak zvýšit Své Vědomí. Pro Profesionální Řas Technik,1 kit můžete udělat na 10 až 15 lidí!

Směr K Použití:

se čistící prostředek k odstranění oleje,prach a zbytky make-up. Naneste oční podložky pod víčka chránit pokožku před pleťové vody. Dejte lepidlo na oční polštářky umístěte jej na horní část víčka a ujistěte se, že je zůstal. Naneste lepidlo na řasy, aby to přilepená na zvedací podložky za 1 minutu. Použití perm lotion #1 na řasy a pak pokrýt vaše oči s plastovou fólií.(Trvalá čas: 5--8 minut), Vyjměte perm lotion #1 s Y štětec,a pak aplikovat fixační činidlo #2 na řasy a pak pokrýt vaše oči s plastovou fólií.(Stanovení času: 5--8 minut) Použijte čistící prostředek k očistit všechny zbytky s Y kartáč ,utírání s hřebenem straně. Odstraňte zvedací podložky z horní části víčka,pak použijte výživa krém #3 vyživují vaše řasy.(Výživa čas: 8--12 minut)

Poznámka:

Pokud máte nějaké otázky, nebojte se, a kontaktujte nás přímo. My vám spokojen řešení. Poznámka: Použití řešení zavřete oko, nesprávně, můžete způsobit podráždění. Pokud se řešení dostane do očí, vypláchněte je vodou na 5 minut, nebo dokud pryč. Pokud problém přetrvává jít na profesionální.Naše Společnost není zodpovědná za zneužití nebo škody způsobené tímto výrobkem. Mějte, prosím, pryč od dětí po celou dobu.

Štítky:Sada Na Kartě, Izuzu Lift Kit, Vlasy Perm, řasa Výtah, Lash Lift Set, Lash Lift Ispmu, řas Odstín, 3d A20, 50 Mm řasy, Vozidlo Lift Kit.

řasa nástroje řasa nástroje
Velikost Full Size
řasa natáčka velkoobchod Řasy Pinzeta
Hmotnost 0.135kg
Číslo Modelu T123
řas pinzety lash perm pad
Doba použitelnosti
Číslo Osvědčení Další
Výhodou Tlustý
Počet Kusů Combo
NET WT 130g.
Země/Region Výroba Čína
Původ KN(Původu)
Složka Vložit
řasy pinzety kovové řas aplikátor
Typ Růst Řas Ošetření
Certifikace GZBJZ

Napsat svou recenzi!

Nové Příjezdu Upgrade Lash Lift Kit Řasy Curling Sada Lash Obočí Laminace Sada Semi-Permanentní Trvalá Řas Ped Vlna

Napsat svou recenzi!

Související produkty