Malý Bee Drone Gesto Senzor Létající Beel Mini Indukce Zavěšení RC Letadla, Létání Pozastaveno, Děti, Venkovní Krytý Hračky

182.98 Kč

Dostupnost: Skladem

w402

Body:

1、Technologické a Zábavná Hračka: Postavený-v poslední generaci infračervený senzor,který je nainstalován na dně případě bee letadel,což je více citlivé.Lehká váha-bezpečnější a plynulejší, když hraje.Vybaven zářící barevné LED světla, pro hraní v noci.

2、Bezpečné a snadné Ovládání: Děti se mohou obrátit na spínač,to bude létat automaticky o 3 sekundy později, poté, co držel hlavu nebo ocas včelí vertikálně.Jedna nebo dvě ruce infračervený senzor ovládání; to bude zastavit létání, když se dotkne jiné objekty;nebo můžete ovládat letu do romote ovládání,to bude bezpečně přistát na skupiny po stisknutí tlačítka ON/OFF na RC。(RC se doporučuje při přehrávání)

3、Čas Zabiják Hračka: To je absolutní zábava dárek nejen pro děti ,ale také úžasné hračky pro rodiče.Způsob, jak se pobavit se svými dětmi po práci nebo o víkendech! Druh děti štěstí taky!

4、Využití Času: Letí až 15 metrů. Doba nabíjení-asi 25 minut.Doba přehrávání-8 Minut.

5、Materiál a Záruka: netoxické ABS+Elektronické Komponenty。1x včelí letadla,1xRC,1x nabíjecí kabel,2x extra křídla,1x uživatele manul.JEDEN ROK ZÁRUKA!

Vlastnosti:

1. Vestavěné nejnovější generace infračerveného senzoru,který je nainstalován na dně případě bee letadel,což je více citlivé.Lehká váha-bezpečnější a plynulejší, když hraje.Vybaven zářící barevné LED světla, pro hraní v noci.

2. Děti se mohou obrátit na spínač,to bude létat automaticky o 3 sekundy později, poté, co držel hlavu nebo ocas včelí vertikálně.Jedna nebo dvě ruce infračervený senzor ovládání; to bude zastavit létání, když se dotkne jiné objekty;nebo můžete ovládat letu do romote ovládání,to bude bezpečně přistát na skupiny po stisknutí tlačítka ON/OFF na RC。(RC se doporučuje při přehrávání)

3. Letí až 15 metrů. Doba nabíjení-asi 25 minut.Doba přehrávání-8 Minut.

4. To je absolutní zábava dárek nejen pro děti ,ale také úžasné hračky pro rodiče.Způsob, jak se pobavit se svými dětmi po práci nebo o víkendech! Druh děti štěstí taky!

Parametry (přibl.):

Materiál: ABS+ elektronické součástky

Doba nabíjení: cca 25 minut

Doba letu: cca 8 minut

Barva produktu: žlutá

Rozměry výrobku: 14*10 cm/5.51*3.94 v

Velikost balení: o 18.2*14.8*7.1 cm/7.17*5.83*2.8 v

Balení: box

Seznam:

Letadla*1

USB nabíjecí kabel*1

Dálkové ovládání*1

Náhradní čepele*2

Poznámky:

Udržujte sáček mimo dosah dětí po produkt je rozbalen.

Poznámky:

1. Prosím, dovolte 1-3cm/0.4-1.18 v chyba vzhledem k ruční měření.

2. Tam může být mírné barevné rozdíly vzhledem k různým displej a světelné podmínky.

Díky za pochopení.

Štítky:Přívěsek Letadlo, Lezecká Stěna Rc Auta, Hnědé Rc Hmyz, Quadcopt, Včela Plyšová, Beekeep, Meteorologická Stanice Bezdrátové Senzory Domácí Venkovní, 4k Drone S Gps, Drone Profesional, Mozart.

Certifikace Čína certifikované (3C)
Věkové Rozmezí 14 Let A Nahoru
Téma Fantasy & Sci-Fi
Značka MINOCOOL
Varování /
Číslo Modelu Malý Bee Drone

Napsat svou recenzi!

Malý Bee Drone Gesto Senzor Létající Beel Mini Indukce Zavěšení RC Letadla, Létání Pozastaveno, Děti, Venkovní Krytý Hračky

Napsat svou recenzi!

Související produkty