Osobní Vlastní Jméno A Datum Donut Papír Zásnubní Svatební Laskavost Tašky - Candy Bufet,Sušenky, Popcorn - Bílé nebo Hnědé D01

98.45 Kč

Dostupnost: Skladem

w408

Popis Tyto zimní laskavost tašky bude ideální pro váš pečené zboží v této sezoně. Jsou to také skvělé pro candy bufet. Vaši hosté a přátelé jistě ocení speciální malé doteky na vaší akci! - Rozměry: - Balení: 8x15cm = 50ks sada 10x15=25pcs set 13x18=25pcs set 16x24=10ks sada Děkujeme za péči a prosím, dejte mi vědět, pokud máte nějaké otázky! Pls objednávky a dejte mi na vědomí:budete potřebovat jméno a datum ,díky. zpět >>Prosím, neváhejte a kontaktujte nás, pokud máte nějaké otázky nebo obavy před nebo po vašem nákupu. Zavázali jsme se k vaší 100% spokojenosti.

Platba:

>>přijímáme kreditní karty, real-time bankovní převody, offline platby. můžete si vybrat jednu z nich za to platit.

Doprava:

>>máme mnoho přepravy. dodáváme s DHL, EMS, hongkong post ,singpost, swisspost, rozcestník, doprava atd.. V rozmezí doprava zdarma, Budeme volit různé lodní podle různých zemích, s cílem zajistit nejrychlejší produktu na ruce.

Návrat Politické Zřízení:

>>pokud chcete vyměňovat položky, které jste obdrželi, prosím, kontaktujte nás, do 7 dnů od obdržení objednávky. byste měli platit za další poplatky. a prosím, udržet položky vrací udržet v původním stavu.

Zpětná vazba:

>>protože vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj. upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi položky. jsme opravdu doufám, že se vám to líbí. pokud nejste spokojeni s tím, prosím e-mail na nás, uděláme, co bude v našich silách, aby služba vás do 24 hodin.

Kontaktujte nás:

>>Máte-li jakékoli dotazy nebo potřebujete jakoukoli pomoc, prosím, neváhejte nás kontaktovat! Děkuji!!!

Štítky:Vlastní Pytel Vak, Lama Papírový Sáček, Muži Cookie, Dospělý Vlastní Tašky, Ruru Cookie Taška, Hnědý Kraftový Papír, Taška Kraft, Kovové Papírový Sáček, Donut Maker, Wal Papír Bílý.

Materiál Kraft Papír
vzor Dopis
Číslo Modelu D01
Příležitosti Svatba A Zasnoubení

Napsat svou recenzi!

Osobní Vlastní Jméno A Datum Donut Papír Zásnubní Svatební Laskavost Tašky - Candy Bufet,Sušenky, Popcorn - Bílé nebo Hnědé D01

Napsat svou recenzi!

Související produkty