Nové Nastavitelné Koupelna Silný Přísavkou Sprchová Hlavice Držák Plastový Vakuový Držák Na Zeď Sprcha Pohyblivý Držák Fixní Držák

69.16 Kč

Dostupnost: Skladem

w570

Informace O Výrobku:

1、Nastavitelný Držák: sprchová hlavice držák má univerzální úhel, svévolná úprava, vestavěná pružina z nerezové oceli tube, zdarma ohýbání a orientace.

2、Vodotěsné a Robustní: sprchová hlavice držák je vybaven silnou přilnavost, které je vodotěsné a odolné proti vlhkosti.

3、Zatížení Ložiska: sprchová hlavice držák má silné zatížení ložiska bez strachu z pádu, takže ji můžete snadno pověsit 10kg.

4、Snadno Opravit: montáž sprchové hlavice držák je jednoduché a pohodlné, jen peel a vložit, a to funkce nehtu-bez instalace, bez poškození zdi.

5、Více Účelům: sprchová hlavice držák je vhodný pro různé stěny, a to díky výhodám z velké části non-marking lepidlo, může být použit na stěny s lehkým trhliny.

Specifikace(přibližně):

Jméno: Sprchová Hlavice Držák

Materiál: plast, pružina z nerezové oceli trubice

Barva: bílá, černá

Velikost: jak je znázorněno na obrázku

Použití scéna: koupelna design zatížení: 20kg+

Balení Seznam:

1*Sprchová Hlavice Držák

Obrázky Produktu:

Štítky:Oceli Vakuové Cup Holder, Jeřáb Monitor, Led Tv Mount, Držák Vysavače, Plyn Stojí, Duster Držák, Telefon Stojan, Auto Držák Telefonu, Sklo Držák, Držák Sprcha.

Jméno sprchová hlavice držák držák
Typ Instalace Gel
Povrchové Úpravy NIC
barva Bílá, černá
Číslo Modelu sprchová hlavice držák
Drop shipping Podpora
Použití scéna koupelna
Materiál plastu, pružina z nerezové oceli trubice

Napsat svou recenzi!

Nové Nastavitelné Koupelna Silný Přísavkou Sprchová Hlavice Držák Plastový Vakuový Držák Na Zeď Sprcha Pohyblivý Držák Fixní Držák

Napsat svou recenzi!

Související produkty