DUOFEN ŘEZÁNÍ vysekávání zemře držák 20 stran úložiště NAVÍC tkanina taška snadné pro manipulaci a chrání vaše řezání zemře

155.77 Kč

Dostupnost: Skladem

w614

Horké Zboží

$7.75

$3.25

$2.95

$4.38

$3.25

$3.65

$1.65

$2.75

Vážený zákazníku Tam byl podrobný velikost a kapesní rozměr info v níže uvedené obrázky. Prosím zkontrolujte rozměru bylo to, co velikost, kterou potřebujete, než provést platbu. Díky.

15 CM Malá Velikost Die Skladování

20ks PVC držák stránky s tkanina taška

18CM Střední Velikosti Zemřít Skladování

20ks PVC držák stránky s plastový box

23CM Velké Velikosti Zemřít Skladování

20ks PVC držák stránky s plastový box

Vaše objednávka bude odesláno do 2-3 pracovních dnů. Většina dodávek vyžadovat, aby někdo přijmout a podepsat pro dodání k zajištění zboží jsou přijímány správně. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa a příjem informace jsou správné, před provedením platby. Doufáme, že se vám líbí váš nákup. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdy hodnocení s podrobnými obrazy byly vysoce ceněny. Vaše pozitivní zpětná vazba bude silně povzbudit nás, aby se více vylepšení na kvalitu produktů a služeb v budoucnosti. Nicméně, pokud si nejste zcela spokojeni s bodem, prosím, kontaktujte nás před provedením hodnocení a komentáře. Sdělení, informace, které jste poskytli nám pomůže, aby se korekci a prevenci akcí pro kvalitu produktů a služeb v budoucnosti.

Někdy vzhledem k odlišné a dočasný celní politiky od země k zemi, balíček může přijet trochu později. Prosím, mějte pacienta pro dobu dodání. Nebo, pokud máte nějaké otázky o produktech, přepravní doby a naší společnosti, prosím neváhejte a kontaktujte nás. Budeme zpětnou vazbu brzy vám do 24 hodin, když jsme se dostat své zprávy. Děkuji.

Štítky:Příliš Rychle, Zemřít, H Zemře, řezání Zemře Box Coffre, 2020 Snížit Zemřít, Prasátko řezání Zemřít, Shaker Cup Zemře, Iron Bezel, Lepíků Kabelku, řezání Zemře Zajíčci.

Velikost Per picture
Materiál látka/PVC/stainsteel
Země Původu Vyrobeno v Číně
barva Transparentní/šedá
Kapsa ks 20pockets
Hrubá hmotnost 160g
Číslo Modelu T018
Značka DUOFEN
Množství za sortimentů
Čistá Hmotnost 135g
Katalog Řezání zemře držák
Vzor Typu Ostatní(Jiné)

Napsat svou recenzi!

DUOFEN ŘEZÁNÍ vysekávání zemře držák 20 stran úložiště NAVÍC tkanina taška snadné pro manipulaci a chrání vaše řezání zemře

Napsat svou recenzi!

Související produkty