Bacaz Kreslená Mapa Světa Letadlo Tapety Nástěnné 3d Zeď Foto Nástěnné malby pro Děti Pokoje Pohovka Pozadí 3d Wall paper Nástěnná Výzdoba

231.78 Kč

Dostupnost: Skladem

w64

Pokud chcete být distributor ve vaší zemi, neváhejte nás kontaktovat.

(1) pamatuji si poznámku nás

detail zdi, velikost:šířka a

výška. (2)můžeme udělat jakékoliv velikosti, nástěnná malba je přizpůsobené podle na velikost, prosím, místo pořadí, viz následující metoda výpočtu: množství 1=1 metr čtvereční, množství pro objednávku=šířka (m) *výška (m) ( například:vaší zdi velikost: 3.5 m výška*2,7 m šířka=9.45 metrů čtverečních, takže byste měli koupit 10 množství).

(3) Pokud si koupíte pouze 1 množství, budeme posílat velikost:70cmx140cm, Prosím, vědět.

(4) nástěnné tapety není self-adhisive, takže je třeba koupit tapety lepidlo-vložit z místního železářství.

(5) Různých materiálů se bude lišit lookings(účinky).

(5)Kolik kusů obdržíte je podle vašeho ŠÍŘKA velikost:

(6) Jak na instalaci(budeme řezat nejlepší pro vás, takže je velmi snadné pro instalaci):

Vrací: V případě, že jste obdrželi vadné položky, má zákazník do 3 dnů ode dne obdržení žádosti o vrácení peněz nebo výměnu za nový.V případě, že jste obdržel nesprávné položky, Položky musí být vráceno v původním a nevyužité stavu a musí být také v jeho originální krabici a balení.Nechceme, aby se náhrady nebo výměny, protože změna mysli. Přečtěte si prosím všechny, popis slouží jako vodítko, než jste nabídku. Při každém kroku byla přijata, aby zajistily, že jsme loď správnou položku, bude příležitost, kdy obdržíte položky, které jsou odlišné od popisu. V takovém případě žádáme vás, kontaktujte nás okamžitě, takže můžeme tuto situaci napravit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a vážíme si vašeho podnikání. Zákazník uspokojivé: neváhejte a kontaktujte nás kdykoliv před a po nákupu, jsme se zavázali k vaší 100% spokojenosti zákazníků. Jsme zpět náš závazek s vynikající služby, 100% plné vrácení peněz a zákazník záruku spokojenosti.Nabídku S Důvěrou! Vezměte prosím na Vědomí:s cílem zajistit, že obdržíte svou objednávku bez daně nebo nižší daně při dovozu , budeme deklarovat to jako dárek s nižší hodnotou ,pokud žádné dovozní poplatky poplatky jsou kupující odpovědnost.

Pokud se vám líbil produkt , ale nenajdete je v My store , prosím, nedělejte si starosti . Protože mám mnoho výrobků nejsou seznam je na internetových stránkách ještě . Dám vám své nejlepší služby , jsme výrobky pocházejí přímo z čínské továrny. 100% kvalitní! Nejnižší Cenu. Můžeme vám poslat katalog, tak, že můžete prodávat na svých webových stránkách, a my vám pomohou posílat zboží svým zákazníkům přímo.

1. Kupující: Ahoj , prodávající , jsem nedostal můj balíček, co se děje ? Proč nemůže sledovat sledovací číslo? Je to neplatné? Prodávající: dobrý den, přítel, poslali jsme na místo , možná budou muset udělat nějaké pracovní proces. A ještě nahrát informace. 2. Kupující: Ahoj , prodávající, Můj balíček byl uvízl ve celního, nepustili mi to, nemůžu si to , Teď musím otevřít spor. Prodávající : Omlouvám se , všechny další daně na celní jsou kupujícího odpovědnost, jediné, co můžeme udělat, je snažit v našich silách, aby kupující, aby se zabránilo daň , budeme označit nízkou cenu na balíčku a poslat jako dárek. O nás:

Štítky:Waterprof Dřevo, Vinyl, Dřevo Světě, Oheň, Dřevo, Vinyl, šedé Dřevo, Vinyl, Letadlo Tapety, 3d Mapa, Mapa Dřevo, Esky Tapety Letadlo, Mapa Monde Dřeva, Tvar Mapy Světa Dřeva.

Použití Dětský Pokoj
Velikost do remember to leave detial size to us
Materiál Non-wovenpaper Materiál 3
Značka Bacaz
Povrchová Úprava Reliéfní
v pračce vodotěsné/odolné/živý/real
vzor Kreslený
Funkce Vodě Odolné
Nabíjení Jednotky Usd/Role
Typ Vinylové Tapety Na Plochu
Styl pro Děti
Číslo Modelu A2018062204
Cena cena show je za metr čtvereční
Vinylové Tapety Typ Papír Zpět Vinylové Tapety Na Plochu

Napsat svou recenzi!

Bacaz Kreslená Mapa Světa Letadlo Tapety Nástěnné 3d Zeď Foto Nástěnné malby pro Děti Pokoje Pohovka Pozadí 3d Wall paper Nástěnná Výzdoba

Napsat svou recenzi!

Související produkty