Elektrické knihařské stroje finanční pověření, dokument, archiv binding machine vazač stroje, elektrické sešívačky 220V 150W

841.15 Kč

Dostupnost: Skladem

w798

Elektrické knihařské stroje finanční pověření, dokument, archiv binding machine vazač stroje, elektrické sešívačky 220V 150W

pricture ukazuje

Popis :

Název: Vazba stroj

Model: YG-168

Produktové číslo: DL0042

Napětí: 220v

Výkon: 150w

Výhody: anti-statický, anti-indukční, nízká hlučnost, rychlý odvod tepla, větší opotřebení-odolné pásy, atd.

Horní jehlu metoda:

Uvolněte upevňovací šroub na držáku jehly, jehlu odstraňte držák a pověsit na háček na konci vázací jehlu do upevňovací otvor závazné pin, aby to vertikální, dát jehlu držáku do pozice závazné tyč, a dát jehlu na jehly Upevňovací šroub

Vazba metody:

Při závazné, otočte patku kola ve směru hodinových ručiček zvedněte přítlačnou patku, dát závazný materiál pod patkou, uvolnění patky ruční kolo automaticky na zvolené pozici, a pak otočte patku ručního kola proti směru hodinových ručiček.Po uzamčení v ~180°, otočit jádro rukojeti proti směru hodinových ručiček, aby se jehla projít skrz materiál.Když proniká do pozice, vedoucí paže se automaticky zablokuje vlákno v základní háček slot.V této době, rukojeť je zvednout nahoru.Ve stejné době, že svorka je stažen, vázací linka bude následovat závazný materiál a pak jej uvolněte ve směru hodinových ručiček.Stiskněte nožní ruční kolo k dokončení jeden-shot závazné, opakujte výše uvedený postup, a dokončit závazný úkol.

Vezměte prosím na vědomí níže:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

2)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

3)A vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu.Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky:Soubor Cab, 1mm Kůže, Papír Puncher, Okno Dokumentu, Bind, Sponky Stroj, Pojivo Punč, Tepelný Vázací Stroj Sk5000, Knihy Sešívací Stroje, Staple Stroj Na Dřevo.

Číslo Modelu YG-168
Název produktu DL0042
Moc 150W
Napětí 220v
Značka LZHZXY
Typ Vázací Stroj
Jméno Elektrický vázací stroj

Napsat svou recenzi!

Elektrické knihařské stroje finanční pověření, dokument, archiv binding machine vazač stroje, elektrické sešívačky 220V 150W

Napsat svou recenzi!

Související produkty