BUNPIG Barevné Okenní Fólie Statické Držet Samolepící Sklo Vinyl Obtisk Duha Kontrolu Tepla, Okna Samolepky pro Skleněné Dveře Domů

148.91 Kč

Dostupnost: Skladem

w918

Dostat Oba Soukromí a Stylový Dekor s BUNPIG Okna Film, Který Má Všechny.

BUNPIG statické držet okno soukromí filmu je snadno aplikovat a odstranit vzhledem k non lepicí funkci.Síla statická hole filmu na sklo, takže tam bude žádné zbytky po odstranění a film je úplně jedno použití.To je ideální pro nájemních nemovitostí, nebo pro dočasné požadavky na ochranu soukromí.

BUNPIG film nabízí celoroční úspory energie, dual action window film pomáhá udržet teplo v létě a odráží teplo v zimě.

Je to jako brýle pro váš domov chrání interiér před škodlivým UV zářením.Film je bezpečné pro vaše windows, a můžete zažít pohodlí a vidět úspory.

Klíčové Vlastnosti:

Částečná Ochrana Soukromí: to je hezké cítit se v bezpečí na vlastní místo Uživatelsky Přívětivé: Bezproblémová kůry-stick aplikace ve vánku a snadné odstranění beze škody nebo reziduí Lepidlo Zdarma: Jednoduše použít vodou nebo mýdlovou vodou, aby se instalace, žádné lepivé lepidlo potřebné Jedinečný Vzor: Vyzdobit váš domov okna s elegantními vzory Vyjímatelné a Opakovaně použitelné: Premium PVC materiál nabízí extra trvanlivost, mohou být odstraněny a znovu použít opakovaně UV Ochrana: rozlučte se s 84% UVA paprsků a 99% UVB záření, které mohou ublížit své kůži a způsobit blednutí nábytku

Návod K Instalaci

1. Měření povrchu a střih filmu.Nechte extra palcový marže na každé straně, pro snadné přizpůsobení. 2. Čisté cílovou plochu důkladně a ujistěte se, že povrch je dostatečně čistý, bez prachu. 3. Odlepení transparentní krycí fólie podél krátké straně. (Velmi Důležité!!!) 4. Sprej hodně vody nebo mýdlové vodě jak na HLADKÉ straně okna film a okno, pak nainstalovat okenní fólie na okna. 5. Použijte měkký ručník nebo stěrku otřete filmu a zpět, aby se ujistěte se, že bubliny a voda byly zcela odstraněny. 6. Ořezat okraje a použít hadřík, aby vyrovnat filmu.Tady to máte!

Jak odlepit Čirý Krycí Fólie:

Krok 1 - Prosím mokré jednom okně film rohu a použijte své prsty otočit to na chvíli uvolnit pouto mezi okenní fólie a jasné krycí fólie; 2. krok - přiložte lepicí pásky na boku jasné, krycí fólie rohu (také jsme připojili malé lepící pásky na každé role okenní fólie pro vaše pohodlí), a pak stiskněte tlačítko pro účinné zajištění; Krok 3 - A pak jste schopni oddělit jasné, krycí fólie z okna film snadno.

Štítky:Teplo Nálepka Přenos, Podpis Okenní Fólie, Samolepka Na Sklo, Stick Vinyl, Htv Vinyl Roll, Rainbow Top, Vlastní Hologram, Gamepad, Htv Vinyl, Film Potravin.

Značka BUNPIG
Funkce Ochrana Soukromí
Materiál pet
Povrchová Úprava přenos tepla vinyl
Být použitelné Ložnice kuchyň koupelna posuvné dveře, okna, nábytek
Číslo Modelu BP-YYT001
Pracovní Princip Elektrostatické adsorpční
Šířka 30/45/60/90 cm
Původ KN(Původu)
Typ Sklo Filmy
Efekt Sluneční světlo se stala duha
Délka 80 cm / 150 cm / 250 cm

Napsat svou recenzi!

BUNPIG Barevné Okenní Fólie Statické Držet Samolepící Sklo Vinyl Obtisk Duha Kontrolu Tepla, Okna Samolepky pro Skleněné Dveře Domů

Napsat svou recenzi!

Související produkty